reklama
 
 

Po Šafářové končí sezonu i Hradecká. Na Turnaj mistryň ji nepustí zraněné koleno

11. 10. 2017 20:42
Lucie Hradecká byla nucena předčasně ukončit letošní tenisovou sezonu kvůli zranění kolene, které utrpěla na turnaji ve Wuhanu. Spolu se Siniakovou tak budou chybět na Turnaji mistryň. "Nejvíc jsem zklamaná a smutná za Katku, protože by to pro ni bylo první Masters v kariéře," napsala ve středu večer v prohlášení na sociální síti.

Praha - Lucie Hradecká spolu se dvojí deblovou partnerkou Kateřinou Siniakovou nakonec na říjnovém Turnaji mistryň startovat nebudou. První jmenovanou tenisku nepustí do hry zraněné koleno, které utrpěla na turnaji ve Wuhanu. 

"Všichni jsme doufali, že zranění nebude tak vážné, dám se dohromady a budeme s Katkou moci bojovat v Singapuru," uvedla Češka ve středu večer v prohlášení na svém facebookovém profilu. 

"Bohužel, moje koleno není ve stavu, kdy by to bylo možné a bohužel musím předčasně ukončit letošní sezonu," lituje Hradecká.

Tu mrzí především to, že si svoji premiéru na Masters neodbude ani její deblová partnerka Siniaková. "Mám teď o to větší motivaci dát se co nejdřív dohromady, stihnout začátek nové sezony a vybojovat s Katkou účast i příští rok," píše. 

Ahoj všichni, dnes nemám moc dobré zprávy. Na turnaji ve Wuhanu jsem si při zápase zranila koleno. Všichni jsme doufali, že zranění nebude tak vážné, dám se dohromady a budeme s Katkou moc bojovat v Singapuru. Bohužel, moje koleno není ve stavu kdy by to bylo možné a bohužel musím předčasně ukončit letošní sezónu. Samozřejmě je to obrovské zklamání, protože jsme se do Singapuru obě těšily a kvalifikace byl náš hlavní cíl pro tuto sezónu. Ale nejvíc jsem zklamaná a smutná za Katku, protože by to pro ni bylo první Masters v kariéře :-( O to vetší motivaci teď mám se dát co nejdřív dohromady, stihnout začátek nové sezóny a spolu vybojovat účast i příští rok! As you might know, I suffered a knee injury during my singles match in Wuhan. I was hoping I would be able to get ready for our first doubles match at WTA Finals in Singapore, but unfortunately that is not the case as the injury is rather serious. Before we started a new partnership with Katka this year, we set qualifying for WTA Finals as our main goal for the season. We both were absolutely excited to qualify, so I’m gutted that we won’t be there. And I especially feel for Katka as this would be her first time playing WTA Finals. But I hope I will be able to recover, get ready for next year and try to qualify together again!

Zveřejnil(a) Lucie Hradecká dne 11. Říjen 2017

autor: Sport | 11. 10. 2017 20:42

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama