Kvitová proti Svitolinové neproměnila dva mečboly a prohrála. Končí i Plíšková

Česká tenistka Karolína Plíšková při čtvrtfinálovém utkání proti Australance Ashleigh Bartyové na turnaji ve Stuttgartu
Kvitová rozhodla vyrovnaný první set v tie-breaku a potěšila kouče Jiřího Vaňka v hledišti.
I ve druhém setu dokázala Kvitová vydržet ve výměně a hrát agresivně, především z returnu soupeřku tlačila. Získala díky tomu brejk na 3:1 a za stavu 5:2 měla při podání Ukrajinky první mečbol, ale poslala míč do autu.
Pak šla na výhru podávat, servis po chybách nezvládla, ale druhý mečbol si vypracovala po úspěšném zkrácení za síť za stavu 3:5 znovu při servisu Svitolinové. I tentokrát poslala míč do autu.
Soupeřka se uvolnila a byla jako zeď - Kvitová od té doby marně ukončovala výměny. Jindy klidná Češka po ztrátě servisu na 5:6 dokonce hodila raketou o zem.
Foto: Reuters
Sport Sport
Aktualizováno 23. 4. 2021 19:58
Karolína Plíšková si semifinále turnaje ve Stuttgartu nezahraje. Česká tenistka prohrála se světovou jedničkou Ashleigh Bartyovou z Austrálie ve třech setech, i když podávala na vítězství. Petra Kvitová nevyužila ve čtvrtfinále antukového turnaje ve Stuttgartu dva mečboly a Ukrajince Elině Svitolinové podlehla 7:6, 5:7 a 2:6. Podívejte se, jak dramatický boj probíhal.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 5 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy