Perličky z tiskovek: Kvitová opět dojímala tenistky, Strýcová vymyslela Japonce přezdívku

Petra Kvitová
Američanka Madison Keysová přiznala, že ji návrat Kvitové stále dojímá. "Pokaždé, když ji teď vidím hrát, jsem naměkko. Proto se snažím raději moc jejích zápasů nevidět."
Japonka Naomi Osakaová ve druhém kole vyřadila Barboru Strýcovou, ještě před tím o ní na tiskové konferenci řekla: "Bára mi říká Šinkansen, což je japonský rychlovlak. Nevím proč, podle mě to ale zní skvěle a přezdívku jsem si převzala."
Dominika Cibulková po postupu do druhého kola filozofovala. "Pokud nejste dostatečně silní, všichni ostatní vás sní."
Rafael Nadal čelil po prvním kole otázce, zda po antukové sezoně dostatečně zregeneroval. "Řeknu to takhle, má kolena jsou nejspíš připravená na druhé kolo, to je všechno."
Foto: Reuters
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
7. 7. 2017 15:03
Projděte si nejzajímavější výroky z tiskových konferencí na tenisovém Wimbledonu.
 

Právě se děje

před 2 minutami

Mimořádná dodávka 100 000 dávek vakcíny Pfizer/BioNTech dorazí do ČR příští týden, uvedl premiér Babiš. Dávky přenechaly Česku ostatní státy EU

Zdroj: ČTK
před 35 minutami

Indráčkové patří na MS po prvním kole na velkém můstku 27. místo

Do druhého kola závodu na velkém můstku na mistrovství světa v Oberstdorfu postoupila z dvojice českých skokanek na lyžích pouze Karolína Indráčková. Díky výkonu rovných 90 metrů jí v polovině soutěže patří 27. místo. Šestnáctiletá Klára Ulrichová skončila na 36. příčce.

Minulý týden na středním můstku obsadila Indráčková 25. místo a vylepšila české ženské maximum na světovém šampionátu.

Po prvním kole na velkém můstku vede Norka Maren Lundbyová, která už získala v Oberstdorfu stříbro, a útočí na druhý světový titul v kariéře. Olympijská vítězka z Pchjongčchangu skočila 128 metrů a vede o 3,6 bodu před Slovinkou Nikou Križnarovou. Třetí je zatím Rakušanka Marita Kramerová.

Další zprávy