Pánové, trenky dolů. Wimbledon válčí s barevnými spodkami. A Muguruzaová málem podpálila dům

Sport Sport
14. 7. 2017 13:53
Páteční díl Tenisového sociálu bude o tom, jak hráče trápí tradice bílého oblečení na Wimbledonu. Španělka Garbiňe Muguruzaová zase málem podpálila pronajatý dům a Švýcar Roger Federer vydraží míček, který trefil eso s číslem 10 tisíc. Pořadem provází Barbora Pěničková.
Tenisový sociál tentokrát o bílé tradici na Wimbledonu. Kdo měl barevné trenky, musel se jít převléknout | Video: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 4 minutami

Wizz Air spustí od července novou linku z Prahy do albánské Tirany

Létat bude na trase dvakrát týdně.  Po ohlášení linky Českých aerolinií (ČSA) do Londýna jde o druhou zcela novou linku po koronavirové krizi na pražském letišti. Vedle toho dopravci obnovují provoz zavedených linek.

Letadla Wizz Air mezi Prahou a Tiranou budou létat vždy v pondělí a v pátek. Wizz Air bude na lince používat letadlo Airbus A320 Family v konfiguraci až pro 189 cestujících. Na trase v minulých letech létaly také Smartwings.

Provoz na pražském letišti tak bude dál ožívat po koronavirové krizi, která téměř utlumila letecký provoz. V dubnu dubnu letiště zaznamenalo bezprecedentní pokles provozu o 99,6 procenta, když odbavilo 5031 cestujících. Na konci měsíce fungovaly pouze dvě pravidelné linky, a to do Minsku a Sofie.

Další zprávy