Odpálený míček do krku rozhodčí, diskvalifikace a konec. Tak senzačně vypadl Djokovič

Novak Djokovič se omlouvá rozhodčí, kterou trefil míčkem do krku
Verdikt, který po dlouhé diskuzi následoval, Djokoviče vůbec nepotěšil. Srbský favorit, který letos ještě ani jednou neprohrál, byl diskvalifikován.
...a se sklopenou hlavou odkráčel z kurtu.
Za pomoci umpirové rozhodčí a lékaře pak trefená žena vstala a sama odešla z kurtu.
Pogratuloval nečekanému vítězi Carreňu Bustovi...
Foto: Reuters
Sport Sport
6. 9. 2020 23:01
Podívejte se na snímky ze zápasu osmifinále US Open, který pro světovou jedničku Novaka Djokoviče skončil senzační diskvalifikací poté, co trefil po skončení výměny do krku lajnovou rozhodčí.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Minsk v neděli čeká další protest proti Lukašenkovi, v sobotu policie zadržela 430 lidí

Běloruská metropole se připravuje na další velkou protivládní demonstraci, která má začít ve 13:00. Předchozí neděle se na protestech vždy sešlo kolem 100 000 lidí. Portál Nexta Life pohrozil postupným zveřejňováním jmen policistů, bude-li pokračovat násilí vůči lidem.

Běloruská policie v sobotu zadržela 430 lidí, kteří se v Minsku zúčastnili opozičního pochodu žen proti autoritářskému režimu prezidenta Alexandra Lukašenka. Informovala o tom běloruská média s odvoláním na údaje, které zveřejnilo ministerstvo vnitra.

V zemi se přitom podle úřadu konalo celkem 14 akcí na podporu Lukašenka, na které přišlo dohromady 5600 lidí. Naproti tomu "celkový počet účastníků 11 protestních akcí podle něj nepřesáhl 900". V Minsku se prý pochodu žen zúčastnilo kolem 500 osob. Agentury AFP a Reuters přitom informovaly, že jen tohoto protestu v metropoli se zúčastnilo asi 2000 žen. 

Další zprávy