"Neznáš jednu z nejslavnějších zpěvaček světa?" Kvitová šokovala australského komika

Sport Sport
28. 2. 2021 16:14
Petra Kvitová si během nedávného Australian Open zahrála soutěž "Hádej kdo?" a svého protivníka, australského komika Andyho Leeho nakonec porazila. Nezastavilo ji ani jedno zábavné zaváhání.
Petra Kvitová
Petra Kvitová | Foto: Reuters

Kvitová i Lee si na začátku vybrali každý jednu osobnost, kterou měl druhý pomocí otázek uhodnout. Kvitová zvolila rakouského tenistu Dominica Thiema, Lee zase populární moderátorku Ellen DeGeneresovou.

Zápletka přišla ve chvíli, kdy se Kvitová zeptala, zda je osoba, kterou hádá, zpěvačkou. Lee odpověděl, že ne. Česká tenistka tak začala sklápět podobizny osobností, o kterých si myslela, že zpěvačkami (nebo zpěváky) jsou. Zaváhala však u fotky Taylor Swiftové.

Nejdříve ji sklopila, pak zase zdvihla a vypadala zmateně. Když se Leeho zeptala, komik neskrýval šok.

"Ty nevíš, kdo je Taylor Swift? Jedna z nejslavnějších zpěvaček světa," nechápal Australan. Světové desítce okamžitě zrudly tváře, trapný moment ale nakonec skončil smíchem, když se Lee snažil napodobit taneční pohyby americké zpěvačky z hitu Shake It Off.

"Jo, tohle znám," smála se Kvitová, která nakonec soupeřovu osobnost uhodla dříve a vyhrála.

Kvitová - Hádej kdo | Video: www.youtube.com
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 31 minutami

Biden se v říjnu sejde s Macronem. Francouzský prezident také pošle svého velvyslance zpět do USA

Americký prezident Joe Biden se ve středu telefonicky spojil se svým francouzským protějškem Emmanuelem Macronem ve snaze urovnat diplomatickou roztržku vyvolanou novým bezpečnostním paktem Američanů s Británií a Austrálií. Bílý dům a Elysejský palác následně ohlásily na konec října setkání obou prezidentů, které se má uskutečnit v Evropě. Také informovaly o Macronově rozhodnutí poslat příští týden francouzského velvyslance zpět do USA.

Francie minulý týden přistoupila k bezprecedentnímu kroku a svého ambasadora povolala ke konzultacím v reakci na nové bezpečnostní partnerství mezi USA, Británií a Austrálií, jehož součástí je poskytnutí amerických jaderných ponorek australské armádě. Austrálie zároveň oznámila odstoupení od dohody o dodávce ponorek uzavřené v roce 2016 s francouzskou firmou Naval Group a francouzská vláda v reakcích neskrývala rozhořčení.

Zdroj: ČTK
Další zprávy