"Neznáš jednu z nejslavnějších zpěvaček světa?" Kvitová šokovala australského komika

Sport Sport
28. 2. 2021 16:14
Petra Kvitová si během nedávného Australian Open zahrála soutěž "Hádej kdo?" a svého protivníka, australského komika Andyho Leeho nakonec porazila. Nezastavilo ji ani jedno zábavné zaváhání.
Petra Kvitová
Petra Kvitová | Foto: Reuters

Kvitová i Lee si na začátku vybrali každý jednu osobnost, kterou měl druhý pomocí otázek uhodnout. Kvitová zvolila rakouského tenistu Dominica Thiema, Lee zase populární moderátorku Ellen DeGeneresovou.

Zápletka přišla ve chvíli, kdy se Kvitová zeptala, zda je osoba, kterou hádá, zpěvačkou. Lee odpověděl, že ne. Česká tenistka tak začala sklápět podobizny osobností, o kterých si myslela, že zpěvačkami (nebo zpěváky) jsou. Zaváhala však u fotky Taylor Swiftové.

Nejdříve ji sklopila, pak zase zdvihla a vypadala zmateně. Když se Leeho zeptala, komik neskrýval šok.

"Ty nevíš, kdo je Taylor Swift? Jedna z nejslavnějších zpěvaček světa," nechápal Australan. Světové desítce okamžitě zrudly tváře, trapný moment ale nakonec skončil smíchem, když se Lee snažil napodobit taneční pohyby americké zpěvačky z hitu Shake It Off.

"Jo, tohle znám," smála se Kvitová, která nakonec soupeřovu osobnost uhodla dříve a vyhrála.

Kvitová - Hádej kdo | Video: www.youtube.com
 

Právě se děje

před 21 minutami

Biden vyslal neoficiální americkou delegaci na Tchaj-wan, Čína reagovala varováním

Americký prezident Joe Biden vyslal na Tchaj-wan neoficiální delegaci na důkaz podpory ostrovu, jež pevninská Čína považuje za svou vzbouřeneckou provincii. Tři bývalí vysoce postavení politici dorazí na Tchaj-wan ve středu. Čína už v reakci na návštěvu Spojené státy varovala, aby respektovaly princip jedné Číny a chovaly se podle něj k Tchaj-wanu, píše agentura Reuters.

Členy delegace jsou demokrat Chris Dodd, senátor za Connecticut v letech 1981 až 2011 a dva bývalí náměstci ministrů zahraničí James Steinberg z Obamovy éry a Richard Armitage z vlády republikánského prezidenta George W. Bushe, upřesňuje AP. Na Bidenovu žádost se setkají s nejvyššími představiteli Tchaj-wanu, píše CNN. Ve čtvrtek ráno se setkají s prezidentkou Cchaj Jing-wen, uvádí Reuters.

Zdroj: ČTK
před 28 minutami

Velká Británie stáhne z Afghánistánu většinu ze svých 750 vojáků

Británie stáhne z Afghánistánu téměř všechny ze svých 750 vojáků, kteří v zemi působí, napsal v úterý list The Times. Britské rozhodnutí přichází krátce po oznámení Spojených států, že američtí vojáci Afghánistán definitivně opustí do 11. září 2021. Pro Brity by podle informací The Times bylo obtížné v zemi zůstávat po odchodu amerických spojenců, protože obě vojska sdílejí základny i infrastrukturu.

Británie vypracovala plán na předání vedení akademie v Kábulu, kde její jednotky pomáhají cvičit afghánské vojáky. Nově ji bude spravovat místní vláda. Britští vojáci působí převážně v Kábulu v ochranných misích, například jako doprovod význačných osobností. Vojáci se postupně přesouvají na protiteroristické mise do Afriky i jinde ve světě.

"Samozřejmě, že tato hrozná válka musí jednoho dne skončit, ale škrty a útěk od našich afghánských partnerů na ně musí působit jako zrada," uvedl generálmajor Charlie Herbert, který byl do roku 2018 poradcem NATO pro afghánskou policii.

Zdroj: ČTK
Další zprávy