"Neznáš jednu z nejslavnějších zpěvaček světa?" Kvitová šokovala australského komika

Sport Sport
28. 2. 2021 16:14
Petra Kvitová si během nedávného Australian Open zahrála soutěž "Hádej kdo?" a svého protivníka, australského komika Andyho Leeho nakonec porazila. Nezastavilo ji ani jedno zábavné zaváhání.
Petra Kvitová
Petra Kvitová | Foto: Reuters

Kvitová i Lee si na začátku vybrali každý jednu osobnost, kterou měl druhý pomocí otázek uhodnout. Kvitová zvolila rakouského tenistu Dominica Thiema, Lee zase populární moderátorku Ellen DeGeneresovou.

Zápletka přišla ve chvíli, kdy se Kvitová zeptala, zda je osoba, kterou hádá, zpěvačkou. Lee odpověděl, že ne. Česká tenistka tak začala sklápět podobizny osobností, o kterých si myslela, že zpěvačkami (nebo zpěváky) jsou. Zaváhala však u fotky Taylor Swiftové.

Nejdříve ji sklopila, pak zase zdvihla a vypadala zmateně. Když se Leeho zeptala, komik neskrýval šok.

"Ty nevíš, kdo je Taylor Swift? Jedna z nejslavnějších zpěvaček světa," nechápal Australan. Světové desítce okamžitě zrudly tváře, trapný moment ale nakonec skončil smíchem, když se Lee snažil napodobit taneční pohyby americké zpěvačky z hitu Shake It Off.

"Jo, tohle znám," smála se Kvitová, která nakonec soupeřovu osobnost uhodla dříve a vyhrála.

Kvitová - Hádej kdo | Video: www.youtube.com
 

Právě se děje

Aktualizováno před 23 minutami

Provoz na dálnici D1 přerušila nehoda kamionu, ve směru na Brno zůstává uzavřena

Provoz na 169. kilometru dálnice D1 u Domašova na Brněnsku zastavila v pondělí večer nehoda kamionu. Policie ráno po 12 hodinách obnovila provoz ve směru na Prahu. Směr na Brno zůstává zavřený, od 161. kilometru stojí na dálnici kolona kamionů.

Bulharský kamion se převrátil v pondělí okolo 19:15 v zúženém úseku. Zcela tak zablokoval oba směry D1. Při nehodě nikdo neutrpěl vážnější zranění, řekl mluvčí jihomoravských policistů Bohumil Malášek.

V kamionu byly krabice s pivem, které bylo potřeba přeložit do jiného vozu. "V průběhu noci se podařilo vyprostit havarovaný kamion. Nyní probíhá úklid vozovky. Objízdná trasa je přetížená, v ranní špičce je na ní velké riziko tvorby kolon," sdělila policie ráno na twitteru.

Zdroj: ČTK
Další zprávy