Nestyďte se, napište mi. Bouřlivák Kyrgios nabídl, že přiveze Australanům třeba nudle

Sport ČTK Sport, ČTK
6. 4. 2020 13:12
Australský tenisový bouřlivák Nick Kyrgios nabídl svým krajanům, kteří se ocitli během koronavirové krize v nouzi, že jim nakoupí a doveze jídlo až ke dveřím.
Nick Kyrgios
Nick Kyrgios | Foto: Reuters

Podobně jako v mnoha dalších zemích světa i v Austrálii přišly tisíce lidí o práci a musí se zdržovat převážně doma.

"Pokud někdo nemá práci, přišel o příjmy, došlo mu jídlo nebo prostě jen zažívá těžké časy… Prosím, nechoďte spát s prázdným žaludkem. Nebojte se nebo se nestyďte napsat mi do soukromé zprávy," uvedl dnes na Instagramu čtyřiadvacetiletý Kyrgios, jemuž patří ve světovém žebříčku v přerušené tenisové sezoně 40. místo.

View this post on Instagram

Real talk

A post shared by NK (@k1ngkyrg1os) on

"Budu víc než šťastný, když se s vámi budu moci o cokoliv podělit. I kdyby to měla být jen krabička nudlí, bochník chleba nebo trochu mléka. Dovezu vám to před dveře, bez otázek," přidal vítěz šesti turnajů ATP, jehož stejně jako tenisové umění proslavily výbuchy vzteku a další kontroverze na kurtu.

Podobně si počíná v Kanadě slavný český hokejový obránce Tomáš Kaberle. A fanoušky v době koronavirové krize oslovila i tenisová hvězda Maria Šarapovová, jež dokonce zveřejnila své telefonní číslo.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy