Nejdřív Isner, ve finále Opelka. Medveděv v Torontu skolil dalšího obra

15. 8. 2021 23:53
Druhý tenista světového žebříčku Daniil Medveděv vyhrál turnaj v Torontu. Američana Reillyho Opelku ve finále porazil 6:4, 6:3. Pětadvacetiletý ruský hráč získal třetí letošní titul, celkově na okruhu ATP triumfoval podvanácté.
Daniil Medveděv
Daniil Medveděv | Foto: Reuters

V semifinále nejvýše nasazený Medveděv vyřadil 208 centimetrů vysokého Johna Isnera a v utkání o titul ho nezastavil ani další americký dlouhán Opelka, který měří ještě o tři centimetry víc. Všechny čtyři Opelkovy brejkboly ruský favorit odvrátil a vzájemnou bilanci si vylepšil na čtyři vítězství a jednu porážku.

Tenisový turnaj mužů v Torontu (tvrdý povrch, dotace 3,487.915 dolarů) - dvouhra - finále: Medveděv (1-Rus.) - Opelka (USA) 6:4, 6:3. Čtyřhra - finále: Ram, Salisbury (3-USA/Brit.) - Mektič, Pavič (1-Chorv.) 6:3, 4:6, 10:3.