"Napište mi. Maria." Šarapovová zveřejnila telefonní číslo, samotné je jí smutno

Rudolf Černík Rudolf Černík
4. 4. 2020 19:00
I slavné ruské tenistce Marii Šarapovové je v době koronaviru samotné smutno. Proto zveřejnila své telefonní číslo a vyzvala fanoušky, aby jí napsali.
Maria Šarapovová a Petra Kvitová
Maria Šarapovová a Petra Kvitová | Foto: Reuters

"Hezký pátek, ať už to v dnešním světě znamená cokoliv," přivítala ruská kráska diváky ve videu, které umístila na Twitter.

"Snažím se najít způsob, jak zůstat s vámi všemi v kontaktu. Minulý týden jsem měla moc milou videokonferenci se 150 z vás. Líbilo se mi to a chci v tom pokračovat. Chci být s vámi ve spojení a to taky hlavně proto, že jsme teď všichni separovaní a od sebe fyzicky odloučení," vysvětlovala Šarapovová.

Pětinásobná grandslamová vítězka, která na konci února ve 32 letech ukončila kariéru, pak vyzvala fanoušky, aby jí napsali, co si myslí a jak prožívají tyto dny. "A to přímo na tenhle telefon, který teď držím a kterým se nahrávám," ujistila je bývalá světová jednička.

"Takže napište a čekejte na odpověď. Prosím, udělejte to," vyzvala Šarapovová, která přitom v dobách kariéry na okruhu WTA nebyla fanoušky považována zrovna za jednu z nejvstřícnějších tenistek.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Třináct obětí při sebevražedném útoku v Kábulu

Nejméně 13 obětí včetně dětí a 30 zraněných si vyžádal sebevražedný atentát u školy v Kábulu. Zranění některých jsou vážná, takže počet obětí může vzrůst. Islamistické hnutí Tálibán odpovědnost za útok odmítlo. "Sebevražedný útočník se snažil dostat do školy, ale její ochranka si ho všimla. Poté se útočník odpálil v blízkosti školy," citovala agentura AFP afghánské ministerstvo vnitra. Dnešní útok se odehrál jen dva dny poté, co při náletu afghánské armády, který zasáhl náboženskou školu v severovýchodní provincii Tachár, zahynulo nejméně 12 lidí, včetně dětí. Nálet byl namířen proti hnutí Tálibán, které krátce předtím ve stejné provincii zabilo téměř čtyři desítky příslušníků afghánských jednotek.

Další zprávy