Ostuda v Melbourne: Opilá divačka útočila na Nadala, tenisový šampion se jí vysmál

Podívejte se na fotografie z Melbourne.
V prvním kolem osm, ve druhém dokonce pouze sedm ztracených her. Rafael Nadal zatím může být se svým vystoupením na Australian Open nadmíru spokojený.
Jeho čtvrteční večerní duel proti Američanovi Michaelu Mmohovi ovšem v aréně Roda Lavera narušila neukázněná a opilá fanynka.
Dvacetinásobného grandslamového šampiona rušila během přípravy na servis a nazývala ho termínem "OCD". Naznačovala tím, že Nadal trpí obsedantně kompulzivní poruchou. Slavný tenista se nestačil divit.
Čtyřiatřicetiletý šampion nejdřív netušil, co se děje...
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
11. 2. 2021 14:42
Podívejte se na fotografie z dramatického čtvrtečního programu na grandslamovém Australian Open.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Německá CDU/CSU vybírá kancléřského kandidáta, průlom se zatím nečeká

Vedení poslanecké frakce vládní konzervativní unie CDU/CSU bude v neděli jednat o společném kandidátovi na kancléře pro nadcházející zářijové parlamentní volby. Přítomni budou předseda Křesťanskodemokratické unie (CDU) a premiér Severního Porýní-Vestfálska Armin Laschet a bavorský ministerský předseda a šéf Křesťanskosociální unie (CSU) Markus Söder, mezi kterými se podle všeho výběr nástupce dosluhující kancléřky Angely Merkelové rozhodne. Konečný verdikt se v neděli ale nečeká.

Rozpravy se zúčastní i Merkelová, která po čtyřech kancléřských mandátech a 16 letech ve vedení Německa odchází z politiky. Jejím nástupcem by se rád stal Laschet, který se veřejně nijak netají svým zájmem unii CDU/CSU do voleb vést. Nikdo ale nepochybuje o tom, že kancléřské ambice má i Söder, který prozatím vystupuje zdrženlivě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy