Místo tenisu se pojďme opít, navrhuje Sandgren. Tenistky kvůli zrušenému turnaji zuří

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
9. 3. 2020 15:24
Organizátoři zrušili pátý největší tenisový turnaj sezony mužů i žen v Indian Wells kvůli hrozbě šíření nákazy koronavirem. Hráči i hráčky jsou v šoku, odborníci počítají škody.

V oblasti Indian Wells byl potvrzen první případ nákazy novým typem koronaviru, organizátoři se rozhodli "pátý grandslam" sezony zrušit, respektive zatím odložit na dosud neznámý termín. 

Belgická tenistka Alison Van Uytvancková si postěžovala, jak je možné, že hráčům dali vědět až v předvečer kvalifikace, kdy všichni tenisté a tenistky už byli na místě a připravení hrát.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy