Muguruzaové to ve večerních šatech slušelo, ale tance s božským Rogerem se nedočkala

Roger Federer a Garbiňe Muguruzaová na galavečeru pózovali s trofejemi, ale na slavnostní tanec podle všeho nedošlo.
Třiadvacetiletá španělská tenistka prozradila, že by raději vyzvala k tanci Rogera, aby zjistila, zda je při tanci také tak elegantní. Poté, co Federer přehrál v mužském finále Čiliče, ho Garbiňe oslovila na Twitteru. "Připraven k tanci na slavnostní večeři?" ptala se.
"Rozjedeme to, šampionko!" odpověděl držitel devatenácti grandslamů. Na galavečeru v londýnském sále Guildhall to venezuelské rodačce takhle slušelo,...
... však ji také Federer pochválil, jak skvěle vypadala. K tanci ale podle všeho nedošlo. Na místě dokonce nebyl podle mluvčí All England Clubu ani taneční sál.
Král večera se po skončení oficiálního programu odebral do baru, kde slavil se svými přáteli...
Foto: ČTK
ČTK Sport ČTK, Sport
17. 7. 2017 23:00
Podívejte se na fotogalerii ze slavnostní večeře šampionů letošního Wimbledonu. Hlavními hvězdami byli Garbiňe Muguruzaová a Roger Federer.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Turecká palba v Idlibu zabila devět lidí na straně Damašku

Síly podporující režim syrského prezidenta Bašára Asada v pondělí přišly o devět bojovníků při tureckém ostřelování v provincii Idlib, kde se nachází poslední syrské pozice džihádistů a povstalců podporovaných Ankarou. Napsala to agentura AFP s odvoláním na Syrskou organizaci pro lidská práva (SOHR). Ofenziva vlády, kterou podporuje Rusko, na severozápadě Sýrie trvá bez přestávky od prosince.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy