Muguruzaové to ve večerních šatech slušelo, ale tance s božským Rogerem se nedočkala

Roger Federer a Garbiňe Muguruzaová na galavečeru pózovali s trofejemi, ale na slavnostní tanec podle všeho nedošlo.
Třiadvacetiletá španělská tenistka prozradila, že by raději vyzvala k tanci Rogera, aby zjistila, zda je při tanci také tak elegantní. Poté, co Federer přehrál v mužském finále Čiliče, ho Garbiňe oslovila na Twitteru. "Připraven k tanci na slavnostní večeři?" ptala se.
"Rozjedeme to, šampionko!" odpověděl držitel devatenácti grandslamů. Na galavečeru v londýnském sále Guildhall to venezuelské rodačce takhle slušelo,...
... však ji také Federer pochválil, jak skvěle vypadala. K tanci ale podle všeho nedošlo. Na místě dokonce nebyl podle mluvčí All England Clubu ani taneční sál.
Král večera se po skončení oficiálního programu odebral do baru, kde slavil se svými přáteli...
Foto: ČTK
ČTK Sport ČTK, Sport
17. 7. 2017 23:00
Podívejte se na fotogalerii ze slavnostní večeře šampionů letošního Wimbledonu. Hlavními hvězdami byli Garbiňe Muguruzaová a Roger Federer.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 18 minutami

Vicepremiér Jurečka: Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo brzy zopakovat

Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo v brzké době zopakovat. Mohlo by se také případně rozšířit i na další pohledávky. Na uspořádání další oddlužovací akce je ve vládní koalici shoda. Uvedl to vicepremiér a ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL).

Pro opakování jsou i poslanci, kteří milostivé léto prosadili. Akce začala loni 28. října a skončí v pátek. Pokud do té doby lidé s exekucí na dluh u veřejných institucí splatí původní dlužnou částku a 908 korun odměnu exekutorovi, odpustí se jim penále, úroky a další platby. 

Další zprávy