Muchová uchvátila Ameriku. Složila song o covidové bublině v New Yorku

av av
31. 8. 2020 10:03
US Open je tady a o kom se mluví? Mimo jiné o Karolíně Muchové. Vycházející česká hvězda nastoupí v úterý na centrálním dvorci Arthura Ashe proti domácí legendě Venus Williamsové. Ameriku ale uchvátila už před začátkem ostře sledovaného turnaje.
Karolína Muchová.
Karolína Muchová. | Foto: Instagram

"Napíšu vám krátkou zprávu o bublině v New Yorku. Tři dny byl klid, teď jsem trochu ve stresu, čekám na výsledky svého covid testu," sází Muchová suverénně rýmy v úvodní v podstatě rapované sloce své nové písně nazvané US Open Bubble, kterou nahrála přímo v útrobách největšího tenisového kurtu světa.

Čtyřiadvacetiletá rodačka z Olomouce znovu poukázala na svůj hudební talent nespočívající pouze v interpretaci cizích písní. Muchová dokáže hudbu sama skládat, přičemž do ní umí dostat emoce a určité kouzlo.

"Hmmm, to by šlo, máš plán B kdyžtak," reagovala na její nový song krajanka a nasazená jednička US Open Karolína Plíšková. "Hoodně dobrý," přidala se Marie Bouzková.

"Všechno je dobré, všechno je fajn. I když se nemůžeme poflakovat venku a musíme zůstat zavření, pořád můžeme hrát a dělat to, co milujeme. Možná nás to všechny spojí," je Muchová v refrénu pozitivní, přestože "nepozná jedinou tvář, protože každý nosí masku". 

Jak česká tenistka v písni připomíná, očekávaný a netradičně teprve druhý grandslam sezony začíná v Národním tenisovém centru Billie Jean Kingové už v pondělí za přísných hygienických podmínek.

Tenisté a tenistky se mohou pohybovat pouze mezi areálem a hotelem a jsou pravidelně testováni na covid-19. 

Na dodržování pravidel dohlíží přibližně 40 lidí, americká tenisová asociace zajistila půl milionu roušek. Hráči a hráčky je musí nosit všude kromě samotného kurtu a prostoru tělocvičen. Do šaten mohou pouze tenisté, a to v omezeném počtu, navíc mají určenou minimální dobu na převlečení. Do restaurace pro tenisty už nemůže 300 lidí jako dřív, ale pouze 50.

Sama Muchová do turnaje vstoupí v úterý, kdy se na největším newyorském jevišti na úvod večerního programu postaví proti již čtyřicetileté šampionce US Open z let 2000 a 2001, Američance Venus Williamsové.

Poslechněte si píseň Karolíny Muchové, celý její text najdete pod videem:

View this post on Instagram

How we shortening our time in between practises😄 @usopen @wta @adidastennis ——————————— Well here I though Before I go today to work I will write a short report About the bubble in NY✍🏻 was 3 days of calm Now I got bit stressed Waiting for the results Of my covid test👃🏼 Lets get some coffee Cuz I made it through Luckily there is just 20 people standing in a queue😭 On my way to the shuttle Where did I leave my brain? Forgot to fill out questionarie Like I do every day.✅ My god my god So many things to discuss But thats all right we still have like 2 hours In the bus🚌 its all good, all fine Lets be satisfied Even though we cant hang out And gotta stay inside We still can play and do what we love Might make us more unite It Might make us unite You never know🙋🏽‍♀️ Ashe’s stadium See the words of a wise man “Start where you are. Use what you have. Do what you can”.💪🏾 Feeling so blessed Its such a magical place now everyone wearing mask So I cant recognize one face😷 And no fans, not easy But when in the zone I can hear you clapping Right from your chair at home🙌🏿 Stands may be empty And its quite a contrast But US OPEN 2020 You still will be a blast😎 So thanks to all who’s watching n cheering for our sport We Starting on monday And its not gonna be short Have fun, enjoy y’all See you on the court.👋🏾

A post shared by Karolína Muchová (@karolinamuchova) on

 

Právě se děje

Další zprávy