Messi a spol. vyšli naprázdno a vedou jen o tři body. Tentokrát je zaskočilo Rennes

15. 1. 2023 23:01
Fotbalisté Paris St. Germain podlehli Rennes 0:1 a ve francouzské lize prohráli druhé z posledních tří kol. Obhájce titulu vede tabulku jen o tři body před Lens.
Lionel Messi
Lionel Messi | Foto: Reuters

V základní sestavě Pařížanů nastoupili Messi a Neymar, další hvězdný útočník Mbappé až po necelé hodině hry. Vítězství domácích vystřelil v 65. minutě Traoré. Svěřenci trenéra Galtiera nebodovali podruhé v ligové sezoně, Rennes se naopak dotáhlo na čtvrté Monako.

Knížecí tým rozstřílel Ajaccio 7:2, pět branek vstřelilo už v prvním poločase, přičemž Ben Yedderovi stačilo na hattrick pouhých 14 minut. Po přestávce se za domácí dvakrát prosadil střídající Embolo.

Montpellier podlehlo Nantes 0:3. Kvůli výtržnostem fanoušků byl duel v úvodním dějství přerušen. Domácí navíc dohrávali bez dvou vyloučených hráčů.