Obrazem: Wawrinka vyváděl, Plíšková slavila. V Melbourne znovu tekla krev

Podívejte se na fotografie z průběhu čtvrtého dne grandslamového Australian Open.
Karolína Plíšková znovu demonstrovala svou současnou pohodu. Vyhrála i šestý zápas v sezoně a mohla tak mávat fanouškům i své početně obsazené lóži, v níž nechyběl ani moderátor Leoš Mareš.
Jako by se příroda rozhodla, že chce mít na dvorcích v Melbourne antuku. Pořadatelé měli před startem čtvrtého dne plno práce s odklizením spouště, kterou nadělala noční bouře prachu a deště.
Déšť v úvodu dne neustával, a tak se program Australian Open na nekrytých kurtech zpozdil o několik hodin.
Karolína Plíšková měla v úvodu zápasu s Laurou Siegemundovou velké starosti. Němka hrála výborně a světová dvojka tak nějak nevěděla, co s tím...
Foto: Reuters
av Reuters av, Reuters
Aktualizováno 23. 1. 2020 12:24
Karolína Plíšková si nedělala zbytečné problémy a bez potíží prošla dál. Stejně jako ruský favorit Daniil Medveděv. Ten ale musel řešit nečekané zdravotní komplikace. Podívejte se na fotografie z průběhu čtvrtého dne grandslamového Australian Open.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Při střelbě na oslavě v americkém Colorado Springs zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs v neděli zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy