Maorské znaky Plíškové, motýlek Rosolové i rukáv Řepky. To jsou tetování sportovců

Maorské znaky Plíškové, motýlek Rosolové i rukáv Řepky. To jsou tetování sportovců
Mezi českými sportovci je velkou fanynkou tetování Karolína Plíšková, jedno má na paži...
Podobné si nechala udělat i její dvojče Kristýna. Jen na předloktí.
Markéta Vondroušová má na sobě obrázků hned několik. Na zápěstí vidíte růžičku, na pravé paži nápis "no rain, no flowers". Tedy něco jako české rčení, že "bez práce nejsou koláče"
Také Tereza Martincová má tetování plno. Letící šíp vidíte na fotografii. Další má na boku či rameni.
Foto: Reuters
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
29. 3. 2020 7:00
Podívejte se na tetování, které na sobě nosí čeští i světoví sportovci.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Trump neudělí milost Bannonovi ani svému právníkovi, na seznamu je Lil Wayne

Na seznamu milostí, které hodlá udělit americký prezident Donald Trump před koncem svého mandátu, nejsou jména bývalého starosty New Yorku a prezidentova osobního právníka Rudyho Giulianiho ani bývalého poradce Steva Bannona. S odvoláním na své zdroje to dnes napsala agentura Reuters. Podle ní se milosti dočká rapper Lil Wayne. Před koncem mandátu se Trump chystá podle dřívějších informací amerických médií omilostnit přes 100 lidí.

Zpěvák Lil Wayne čelí obvinění z nepovoleného ozbrojování poté, co policie našla v prosinci roku 2019 v jeho zavazadlech nabitou pozlacenou pistoli. Rapperovi bylo držení zbraní zakázáno kvůli záznamům v trestním rejstříku. Rapper se k porušení zákona přiznal a hrozí mu až deset let vězení.

Zpěvák Lil Wayne několikrát v uplynulém roce Trumpa podpořil. Na Twitteru zveřejnil fotografii, na které pózuje s prezidentem, a kladně se vyjádřil i o některých reformách, které Trumpova administrativa připravovala.

Podle zdrojů agentury Reuters Trump neudělí milosti ani zakladateli portálu WikiLeaks Julianovi Assangeovi. Trumpa poradci údajně také odradili od toho, aby "preventivně" zastavil trestní stíhání proti sobě a členům své rodiny. Milosti by se naopak měl dočkat bývalý předseda zákonodárného sboru státu New York Sheldon Silver, který byl odsouzen v roce 2015 na dvanáct let vězení za úplatkářství.

Zdroj: ČTK
Další zprávy