"Má víc peněz než já, nic nepotřebuje." Nastase perlil o svatebním daru pro Halepovou

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
20. 9. 2021 6:44
Patřil k těm největším rumunským celebritám, které se na středeční svatbě tenistky Simone Halepové objevily. Bývalý tenista Ilie Nastase opět bavil novináře, rozpovídal se o tom, co nese jako dar novomanželům.
Illie Nastase
Illie Nastase | Foto: Reuters

Bývalý nejlepší hráč světa a vítěz dvou grandslamů je známý provokatér, v minulosti rozvířil mediální vody rasistickými a sexistickými urážkami na adresu americké tenistky Sereny Williamsové.

V Rumunsku je ale stále velkou celebritou a také dostal pozvání na středeční svatbu aktuálně čtrnácté hráčky světa Simony Halepové. A novináře před obřadem nejvíce zajímalo, co předloňské vítězce Wimbledonu přinesl jako dar.

"Nějaké květiny a trochu peněz v obálce, to je tradice. Ale víc nepotřebuje, vždyť má víc peněz než já," citoval vtipkování Nastase server digisport.ro.

Narážel tím i na to, že si Halepová vzala makedonského miliardáře Toniho Iuruca. I proto devětadvacetiletá Rumunka po hostech nechtěla žádné drahé dary.

Prosbu měla jen na bývalé a současné hráče, které prosila, aby jí pokud možno donesli svou raketu. S manželem totiž sbírají tenisové artefakty a tvoří síň slávy rumunského tenisu. 

"Já jí žádnou nedonesl, protože žádnou nemám. Hledal jsem, ale nenašel, asi si budu muset nějakou na internetu koupit," přiznal Nastase.

Na svatbě se sešlo přes 300 hostů, zazpívat přišli hvězdné nevěstě například švýcarská zpěvačka Loredana Zefi nebo rumunský country bard Dan Bittman. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Senátorský klub ProRegion změnil název, předsedou je Adámek

Senátorský klub ProRegion, v němž jsou zástupci ANO a sociálních demokratů, změnil název podle těchto stranických uskupení. Novým předsedou klubu ANO a ČSSD byl v úterý zvolen šumperský senátor Miroslav Adámek (za ANO). 

Adámek byl v končícím volebním období Senátu prvním místopředsedou frakce. Nahradil Jaroslava Větrovského (dříve za ANO), který v letošních senátních volbách kandidoval za hnutí Jihočeši 2012 a mandát neobhájil.

Místopředsedou klubu se stal znovu Petr Vícha (ČSSD), který bude v nadcházejícím období jediným plnohodnotným senátorem sociální demokracie. Bývalá vládní strana, která měla v horní komoře před 12 lety nadpoloviční většinu, v letošních senátních volbách nedokázala získat ani jeden mandát, dvě křesla obhajovala. Klub bývalých vládních stran tak bude mít místo devíti pouze šest členů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy