Kvitová? Emocionální favoritka, říká Navrátilová. Zlepšila obranu, dodává Wilander

mih mih
25. 1. 2019 16:35
Podívejte se, co zahraniční experti řekli o sobotním tenisovém finále Australian Open mezi Petrou Kvitovou a Japonkou Naomi Ósakaovou.

Annabel Croftová

Naomi Osakaová
Naomi Osakaová | Foto: Reuters

Řekla bych, že je to před finále tak 51:49 pro Kvitovou. Ale těžko odhadovat, Petra byla už v semifinále v prvním setu hodně nervózní a záleží, jak se vyrovná s finálovou atmosférou.

Pro Ósakaovou to může být velká příležitost, jak si užít vítězství grandslamu, protože její loňský triumf na US Open byl hodně ovlivněný kauzou kolem Sereny Williamsové.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 2 minutami

U Prostějova se zřítilo ultralehké letadlo, pilot na místě zemřel

Na pole mezi obcemi Olšany u Prostějova a Lutín se ve čtvrtek dopoledne zřítilo ultralehké letadlo. "Třiapadesátiletý pilot cizí státní příslušnosti pád stroje startujícího v zahraničí nepřežil," uvedl prostějovský policejní mluvčí František Kořínek s tím, že pilot v letadle cestoval sám. Příčiny a okolnosti budou vyšetřovat prostějovští kriminalisté ve spolupráci s Ústavem pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod. V Olomouckém kraji jde za poslední týden o druhou nehodu ultralehkého letadla. Minulý čtvrtek ultralight havaroval na Šumpersku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy