Konec spekulacím o váze. Cibulková čeká potomka, v Praze ukázala fotku ultrazvuku

mih mih
11. 12. 2019 11:01
Od května nehrála, v listopadu vydala knihu a oznámila konec kariéry. Až v prosinci nakonec slovenská tenistka Dominika Cibulková potvrdila spekulace a přiznala, že s manželem čekají miminko.
Dominika Cibulková s manželem
Dominika Cibulková s manželem | Foto: Instagram.com

"S nadšením vám musím oznámit, že brzy budeme v rodině tři," napsala na sociální sítě s fotkou z pražského nábřeží a obrázkem z ultrazvuku.

Slovenská média i fanoušci o jejím těhotenství spekulovali od poloviny letošního roku, kdy začala publikovat fotky, na kterých se zdálo, že má o nějaké to kilo navíc. Že bude nastávající maminkou, ale potvrdila až v úterý.

Třicetiletá tenisová hvězda okamžitě začala sklízet ohromné množství gratulací. Na Instagramu jí popřály i Češky Karolína Plíšková, Andrea Sestini Hlaváčková nebo Lucie Šafářová, která jí jako další nastávající maminka napsala "Vítej v klubu".

"Netajila jsem to příliš dlouho. První tři měsíce jsem si nechávala pro sebe, chtěla jsem, aby všechno bylo v pořádku. Myslím, že to je normální postup," cituje server Športky.sk Cibulkovou.

Ta tím tak potvrdila, že byla v jiném stavu už v polovině listopadu, kdy křtila autobiografii Tenis je můj život. Vyvrátila ale, že právě proto ukončila kariéru.

"To rozhodnutí byl dlouhodobý proces. Samozřejmě, že jsme se těšili na rodinu, ale tím, že to vyšlo na první pokus, bylo to štěstí od Pánaboha," přiznala.

Štastná byla i z toho, že se jí vyhnuly těhotenské nevolnosti. "Jen mě trochu pobolíval žaludek, jinak jsem bývala spíše unavená a dokázala jsem prospat celé hodiny. Teď už víme i pohlaví, máme vybrané jméno, ale necháme si ho pro sebe," dodala.  

 

Právě se děje

Aktualizováno před 12 minutami

Kanoista Lukáš Rohan poprvé v kariéře vyhrál závod Světového poháru ve vodním slalomu. V Troji uspěl i s dotykem hned v první brance finálové jízdy

Kanoista Lukáš Rohan poprvé v kariéře vyhrál závod Světového poháru ve vodním slalomu. V Troji uspěl i s dotykem hned v první brance finálové jízdy.

Kanoistka Tereza Fišerová byla v Praze třetí. Českou olympioničku v Troji porazily Němka Andrea Herzogová a suverénní vítězka Jessica Foxová z Austrálie, jež jako jediná z deseti finalistek projela trať čistě.

Jediná česká finalistka Fišerová se dopustila jednoho dotyku stejně jako Herzogová. Na trať se vydala díky druhému místu v semifinále jako předposlední a musela ještě čekat na výkon Britky Mallory Franklinové. Světová šampionka z roku 2017 si připsala také "šťouch" a skončila čtvrtá se ztrátou 81 setin na českou vicemistryni Evropy.

Gabriela a Martina Satkovy vypadly v semifinále. V následujícím finále kanoistů bude české barvy hájit další olympionik Lukáš Rohan. Vojtěch Heger a Václav Chaloupka do jízd o medaile nepostoupili.

Zdroj: ČTK
Další zprávy