Konec spekulacím o váze. Cibulková čeká potomka, v Praze ukázala fotku ultrazvuku

mih mih
11. 12. 2019 11:01
Od května nehrála, v listopadu vydala knihu a oznámila konec kariéry. Až v prosinci nakonec slovenská tenistka Dominika Cibulková potvrdila spekulace a přiznala, že s manželem čekají miminko.
Dominika Cibulková s manželem
Dominika Cibulková s manželem | Foto: Instagram.com

"S nadšením vám musím oznámit, že brzy budeme v rodině tři," napsala na sociální sítě s fotkou z pražského nábřeží a obrázkem z ultrazvuku.

Slovenská média i fanoušci o jejím těhotenství spekulovali od poloviny letošního roku, kdy začala publikovat fotky, na kterých se zdálo, že má o nějaké to kilo navíc. Že bude nastávající maminkou, ale potvrdila až v úterý.

Třicetiletá tenisová hvězda okamžitě začala sklízet ohromné množství gratulací. Na Instagramu jí popřály i Češky Karolína Plíšková, Andrea Sestini Hlaváčková nebo Lucie Šafářová, která jí jako další nastávající maminka napsala "Vítej v klubu".

"Netajila jsem to příliš dlouho. První tři měsíce jsem si nechávala pro sebe, chtěla jsem, aby všechno bylo v pořádku. Myslím, že to je normální postup," cituje server Športky.sk Cibulkovou.

Ta tím tak potvrdila, že byla v jiném stavu už v polovině listopadu, kdy křtila autobiografii Tenis je můj život. Vyvrátila ale, že právě proto ukončila kariéru.

"To rozhodnutí byl dlouhodobý proces. Samozřejmě, že jsme se těšili na rodinu, ale tím, že to vyšlo na první pokus, bylo to štěstí od Pánaboha," přiznala.

Štastná byla i z toho, že se jí vyhnuly těhotenské nevolnosti. "Jen mě trochu pobolíval žaludek, jinak jsem bývala spíše unavená a dokázala jsem prospat celé hodiny. Teď už víme i pohlaví, máme vybrané jméno, ale necháme si ho pro sebe," dodala.  

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Organizátoři hackathonu spustili informační systém k dálničním známkám

Organizátoři dvoudenního hackathonu dnes před 19:00 spustili informační systém k elektronickým dálničním známkám. V příštích týdnech ho chtějí zdarma předat státu, oznámil organizátor akce Tomáš Vondráček. Původně měl stát za systém zaplatit 401 milionů korun, zakázku po velké kritice nakonec zrušil. Systém od pátečního večera vyvíjelo 60 dobrovolníků.

Státní fond dopravní infrastruktury vybral za dodavatele a provozovatele systému Asseco Central Europe. Zakázka se však stala terčem kritiky z řad odborníků, opozice a také premiéra Andreje Babiše (ANO). Podle nich byla zakázka předražená a netransparentní. Odvolán byl kvůli ní ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO).

Připravujeme podrobnosti.

Další zprávy