Jen růžová to může být. Češky zářily na večeři jako bonbonky. Švýcarky se zahalily do květin

Sport Sport
20. 4. 2018 16:13
Podívejte se jak se vymódily fedcupové týmy na slavnostní večeře před víkendovými boji v semifinále či baráži mezinárodního poháru.

Stuttgart - České tenistky zazářily na banketu před semifinále Fed Cupu v Německu. Na tradiční čtvrteční společnou večeři pro oba týmy přišly do Nového zámku ve Stuttgartu v růžových šatech.

"Byly jsme růžoví bonbonci. Sklidily jsme komplimenty," vrátila se Petra Kvitová k banketu při dnešním losu. "Tentokrát zářivě," přidala na sociálních sítích Barbora Strýcová, která si nejspíš zahraje případnou rozhodující čtyřhru.

Oblečení hráčkám vybírají ve firmě Steilmann a tenistky se poté rozhodnou, co si vezmou. "Byly jsme to ozkoušet a shodly jsme se," řekla Kvitová.

Co se týče oblečení, Němky tak výrazné jako české kvarteto nebyly. "Měly takový overal do pánska. To my jsme byly za holčičky, to jo," culila se dvojnásobná wimbledonská vítězka.

Na banketu se podával jako předkrm kozí sýr a k večeři maso s těstovinami. "Bylo to dobrý, bavily jsme se," hodnotila Kvitová. Během večera daly Češky soupeřkám brož ve tvaru tenisové rakety a dostaly mimo jiné psací pera.

Tentokrát se večeře uskutečnila na zámku, před šesti lety se před utkáním 1. kola ve Stuttgartu konala v Prasečím muzeu. "A s prasátkem se fotily," vzpomínala Kvitová a dodala, že trenér David Kunst měl tehdy jako nováček humorný proslov. "Byl pozván, aby něco pověděl. Přišel ke kapitánovi a řekl: Danke (děkuji)."

Pětinásobná fedcupová šampionka Kvitová si odbyla vystoupení na večeři v 17 letech při premiéře ve Španělsku. "Povídala jsem určitě velice zajímavé věci," říkala ironicky a se smíchem dodala: "Určitě jsem taky děkovala."

Team Germany 🇩🇪 Fed Cup Dinner 💃 #GERCZE #WirfuerD #FedCup

Příspěvek sdílený Angelique Kerber (@angie.kerber),

Tenistky Německa přivítají Češky v semifinále na domácí půdě ve Stuttgartu. Na slavnostní večeři se vyparádily hodně elegantně.

 

Právě se děje

před 36 minutami

Pražská správa komunikací vypoví smlouvy na reklamní tabule, chce omezit vizuálním smog

Pražská Technická správa komunikací vypoví nájemní smlouvy na reklamní, informační a směrové tabule a reklamy na mostech v její správě. Důvodem je snaha vedení města omezit takzvaný vizuální smog. Některé smlouvy jsou pro správu, potažmo město nevýhodné. Vyplývá to z dokumentu, který schválili pražští radní. Smlouvy správa vypoví třem firmám, a to Směrové tabule.cz, Bulldog reklama a AMMA, jejíž právním nástupcem je společnost Czech Outdoor.

Reklamní zařízení se v současné podobě podle vedení města podílejí na zahlcení prostoru a tvorbě zmíněného vizuálního smogu. "V mnoha případech také představují překážku pěšímu pohybu, neboť jsou umisťovány do prostoru chodníku. Směrové tabule slouží převážně reklamním účelům a duplikují kultivovanější formát na již existujících sloupech a stožárech," píše se v dokumentu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy