reklama
 
 

Je to kluk. Ivanovičová a Schweinsteiger oznámili narození potomka

19. 3. 2018 12:02
Slavný sportovní pár Bastian Schweinsteiger - Ana Ivanovičová má prvního potomka, jak se bude chlapec jmenovat ale zatím nesdělili.

Chicago - Někdejší tenisová hvězda Ana Ivanovičová a fotbalista Bastian Schweinsteiger se necelé dva roky po svatbě dočkali prvního potomka. Někdejší první hráčka světového žebříčku a mistr světa z roku 2014 oznámili narození syna na sociálních sítích. Jeho jméno ani další podrobnosti zatím nezveřejnili.

"Vítej na světě, chlapečku. Slova nemohou popsat naši radost a štěstí," napsala třicetiletá Ivanovičová k fotografii plyšáků s plakátem oznamujícím narození chlapce. Schweinsteiger zveřejnil černobílý snímek rukou obou rodičů a dětských nožiček.

Bývalá srbská tenistka, jež v roce 2008 triumfovala na French Open, si německého fotbalového reprezentanta vzala po dvouletém vztahu v červenci 2016 a na konci roku poté ukončila kariéru. Vloni v listopadu sportovní pár oznámil, že očekává přírůstek do rodiny. Schweinsteiger momentálně působí v americké profesionální lize MLS v týmu Chicaga.

autor: ČTK | 19. 3. 2018 12:02

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama