Ikonické momenty Šarapovové: Potupení Sereny, hnusný koberec i legendární reklama

av av
1. 3. 2020 10:40
S tenisem se v týdnu rozloučila jedna z jeho nejdůležitějších osobností aktuálního století, pětinásobná grandslamová šampionka Maria Šarapovová. Připomeňte si její slavné momenty.

Stylové oznámení konce kariéry. Maria Šarapovová ve videu pro slavný časopis Vanity Fair prohlásila: "Tenise, dávám ti sbohem."

 

Právě se děje

před 13 minutami

Vrchní soud zrušil rozhodnutí o propuštění Jiřího Švachuly z vazby

Olomoucký vrchní soud zrušil rozhodnutí brněnského krajského soudu, který před dvěma týdny rozhodl o propuštění z vazby obžalovaného Jiřího Švachuly, jenž je souzeý v případu rozsáhlé korupce na radnici městské části Brno-střed. Odvolací soud tak rozhodl v neveřejném jednání na základě stížnosti státního zástupce Radka Mezlíka. Žalobce v pátek řekl, že vrchní soud toto rozhodnutí označil za předčasné a krajskému soudu uložil, aby se věcí znovu zabýval.

Brněnský krajský soud obžalovaného Švachulu, který byl místním politikem hnutí ANO, propustil z vazby 7. října. I přes rozhodnutí soudu však Švachula zůstal omezen na svobodě, státní zástupce totiž proti rozhodnutí na místě podal stížnost a usnesení soudu o propuštění z vazby tak nebylo pravomocné.

Zdroj: ČTK
Další zprávy