Hrátky na mrtvoly i mexické vlny. Tým světa na Laver Cupu navzdory porážkám řádil

Tým světa byl na lavičce opět vidět.
Sobotní program premiérového ročníku Laver Cupu opět nabídl čtyři zápasy, tři singly a jeden debl. Tentokrát ale bylo vítězství za dva body.
Tým světa sice dál marně dotahuje náskok favoritů z Evropy, ale na lavičce se pravidelně stará o hlavní zábavu.
Americko-australsko-kanadský výběr neustále vymýšlí, jak originálně oslavit získané fiftýny. Jednou popadají na zem jako mrtvoly....
To evropský tým kolem Björna Borga je ledově klidný, přestože má víc důvodů k radosti.
Foto: Reuters
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch, Milan Kammermayer
24. 9. 2017 1:18
Podívejte se na obrázky ze sobotního programu tenisového Laver Cupu z pražské O2 areny.
 

Právě se děje

před 21 minutami

Bolivijský prezident obhájil mandát, opozice hovoří o volebním podvodu

Dosavadní prezident Evo Morales patrně obhájil mandát již v prvním kole prezidentských voleb v Bolívii. Podle agentury AP to na základě sečtení 95 procent hlasů uvedl bolivijský volební soud. Učinil tak poté, co na téměř den pozastavil zveřejňování informací o sčítání hlasů.

Opoziční kandidát Carlos Mesa prozatímní výsledek neuznal a hovoří o volebním podvodu. Na několika místech země vypukly nepokoje.

před 1 hodinou

Bílý dům mě připravil už o pět miliard dolarů, tvrdí Trump

Americký prezident Donald Trump službou vlasti v Bílém domě přišel až o pět miliard dolarů (115 miliard korun). Řekl to novinářům s tím, že kdyby měl možnost se znovu rozhodnout, nezaváhal by ani chvilku a opět si vybral práci pro Spojené státy, napsala agentura Reuters.

Odhad Trumpova jmění se podle Forbesu či Bloombergu pohybuje okolo tří miliard dolarů (68 miliard korun), přesná částka ale známa není.

"Jestli tratím dvě miliardy dolarů, pět miliard dolarů, nebo méně, to je úplně jedno. Je mi to jedno," řekl Trump. "Dělám to pro tuto zemi, dělám to pro lidi," dodal.

Další zprávy