Poslední eso, mečbolový volej a slzy na krajíčku. Tak se Šafářová loučila s Fed Cupem

Rozjásaná Lucie Šafářová se po poslední fedcupovém zápase kariéry proti Kanadě ocitla nad hlavami ostatních členů českého týmu
Lucie Šafářová nastoupila po boku Barbory Krejčíkové do svého posledního fedcupového utkání za rozhodnutého stavu barážového duelu s Kanadou.
Přesto šla 32letá rodačka z Brna do každého míčku s plnou vervou.
Spolupráce dvou bývalých světových jedniček ve čtyřhře fungovala výtečně.
I když bylo znát, že dlouho nehrála zápas, blýskla se Šafářová dobrými výměnami od základní čáry i přehledem na kurtu.
Foto: Česká sportovní / Pavel Lebeda (sport-pics.cz)
Sport Sport
22. 4. 2019 7:34
Ten příběh nemohl mít lepší tečku. V posledním zápase fedcupové kariéry to byla právě Lucie Šafářová, kdo ukončil vítězným míčem čtyřhru proti Kanadě. Podívejte se ve fotoreportáži, jak vypadala rozlučka úspěšné tenistky se soutěží, kterou pětkrát pomohla vyhrát.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 42 minutami

Kanoista Lukáš Rohan poprvé v kariéře vyhrál závod Světového poháru ve vodním slalomu. V Troji uspěl i s dotykem hned v první brance finálové jízdy

Kanoista Lukáš Rohan poprvé v kariéře vyhrál závod Světového poháru ve vodním slalomu. V Troji uspěl i s dotykem hned v první brance finálové jízdy.

Kanoistka Tereza Fišerová byla v Praze třetí. Českou olympioničku v Troji porazily Němka Andrea Herzogová a suverénní vítězka Jessica Foxová z Austrálie, jež jako jediná z deseti finalistek projela trať čistě.

Jediná česká finalistka Fišerová se dopustila jednoho dotyku stejně jako Herzogová. Na trať se vydala díky druhému místu v semifinále jako předposlední a musela ještě čekat na výkon Britky Mallory Franklinové. Světová šampionka z roku 2017 si připsala také "šťouch" a skončila čtvrtá se ztrátou 81 setin na českou vicemistryni Evropy.

Gabriela a Martina Satkovy vypadly v semifinále. V následujícím finále kanoistů bude české barvy hájit další olympionik Lukáš Rohan. Vojtěch Heger a Václav Chaloupka do jízd o medaile nepostoupili.

Zdroj: ČTK
Další zprávy