Federer založil boyband. Budeme se jmenovat "Backhand Boys", oznámil

Sport Sport
20. 3. 2017 11:23
Podívejte se na videu, jak si Roger Federer se svým "boybandem" poradil se známým šlágrem "Hard To Say I´m Sorry".
Foto: Aktuálně.cz

Indian Wells - Roger Federer na skončeném turnaji v Indian Wells uchvátil nejen fantastickým tenisem, díky kterému získal svůj jubilejní 90. titul na okruhu ATP.

Společně s tenisovými parťáky Grigorem Dimitrovem a Tommy Haasem si stihl střihnout ještě pěvecké vystoupení, které pak hrdě na sociálních sítích představil se slovy "Zakládáme chlapeckou kapelu, fakt. Budeme se jmenovat Bekhendoví chlapci". 

Všichni tři špičkoví tenisté se ve zveřejněném videu podílejí na přezpívání písničky "Hard To Say I´m Sorry" od kapely Chicago. Do jejich vystoupení přitom krátce zasáhne i Novak Djokovič.

Federer a spol. přitom stejný song zkoušeli nazpívat už v lednu, ovšem od té doby se podle všeho výrazně zdokonalili. Minimálně v práci se zvukem. Však posuďte sami.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Prezidentská kancelář žádá přezkoumat odložení trestního oznámení na senátora Lásku pro křivé obvinění

Kancelář prezidenta republiky požádala pražské městské státní zastupitelství, aby přezkoumalo rozhodnutí policie odložit její trestní oznámení na senátora Václava Lásku (SEN 21) a zástupce organizace Rekonstrukce státu pro křivé obvinění. Trestní oznámení reagovalo na kauzu, ve které kancléř Vratislav Mynář čelil podezření, že se snažil s vědomím prezidenta Miloše Zemana ovlivnit soudce v kauzách důležitých pro Pražský hrad.

Policie v červnu uvedla, že v podání prezidentské kanceláře "nebyly uvedeny skutečnosti nasvědčující tomu, že byl spáchán trestný čin. "Podle právníka prezidentské kanceláře Marka Nespaly dospěli policisté k závěru, že si Láska a zástupci organizace nesprávně vyhodnotili informace a mýlili se v právním hodnocení Mynářova jednání.

"My jsme přesvědčení, že zejména u zkušeného bývalého vyšetřovatele pana Lásky tomu tak nebylo," uvedl právní zástupce prezidentské kanceláře. Podle něj senátor jednal "se zločinným úmyslem poškodit Mynáře v jeho pracovním prostředí."

Další zprávy