Federer založil boyband. Budeme se jmenovat "Backhand Boys", oznámil

Sport Sport
20. 3. 2017 11:23
Podívejte se na videu, jak si Roger Federer se svým "boybandem" poradil se známým šlágrem "Hard To Say I´m Sorry".
Foto: Aktuálně.cz

Indian Wells - Roger Federer na skončeném turnaji v Indian Wells uchvátil nejen fantastickým tenisem, díky kterému získal svůj jubilejní 90. titul na okruhu ATP.

Společně s tenisovými parťáky Grigorem Dimitrovem a Tommy Haasem si stihl střihnout ještě pěvecké vystoupení, které pak hrdě na sociálních sítích představil se slovy "Zakládáme chlapeckou kapelu, fakt. Budeme se jmenovat Bekhendoví chlapci". 

Všichni tři špičkoví tenisté se ve zveřejněném videu podílejí na přezpívání písničky "Hard To Say I´m Sorry" od kapely Chicago. Do jejich vystoupení přitom krátce zasáhne i Novak Djokovič.

Federer a spol. přitom stejný song zkoušeli nazpívat už v lednu, ovšem od té doby se podle všeho výrazně zdokonalili. Minimálně v práci se zvukem. Však posuďte sami.

 

Právě se děje

před 40 minutami

Rusko otestovalo start hyperzvukové střely Cirkon poprvé z vojenského plavidla

Rusko úspěšně vyzkoušelo nejnovější hyperzvukovou střelu Cirkon (Zirkon), která byla poprvé odpálena z vojenského plavidla. Oznámila to dnes agentura TASS s odvoláním na nejmenované vojenské zdroje. Test se odehrál už v minulém měsíci.

Raketa Cirkon dosahuje podle starších výroků prezidenta Vladimira Putina devítinásobku rychlosti zvuku a při doletu až 1000 kilometrů může zasahovat námořní i pozemní cíle.

Zdroj: ČTK
před 50 minutami

Lídrem STAN pro podzimní krajské volby bude v Plzeňském kraji regionální předseda hnutí a současný hejtmanův náměstek pro dopravu Pavel Čížek

O tom, že Čížek povede kandidátku, hovořilo hnutí už loni, ve čtvrtek pozici stvrdil jeho regionální sněm. Řekl to pro ČTK krajský manažer Václav Cinádr.

Zdroj: ČTK
Další zprávy