reklama
 
 

Exhibice? Kdepak. McEnroe se dostává do ráže, vulgárně se otřel o Nadala

23. 9. 2017 18:26
Známý americký bouřlivák John McEnroe se na Laver Cupu dostává do ráže. Na lavičce hecoval Jacka Socka proti Rafaelu Nadalovi i hodně vulgárním způsobem.

Praha - Že jsou na Laver Cupu všichni kamarádi a týmy Evropy i zbytku světa berou celý podnik jako exhibici? Kapitán hostů John McEnroe to během utkání Jacka Socka proti Španělu Rafaelu Nadalovi rázně popřel. 

Legendární bouřlivák na lavičce po vyhrané druhé sadě hecoval svého svěřence Socka dost nevybíravým způsobem. "Tak a teď s tím zku***synem skoncuj," prohlásil McEnroe. A nadávku zachytily i ruchové mikrofony.

Motivační monology si McEnroe neodpustil po celé utkání. Sockovi se snažil dodat sebevědomí po té, co prohrál první set. "Jsem chlap, který si prošel tím samým co ty. Stojí proti tobě těžký soupeř, ale musíš přestat kroutit hlavou, ale najít odpověď na jeho hru. Protože ty to v sobě máš, jsi rychlý, máš údery, máš všechno, víš co ti chci říct?" plácal kapitán Socka po rameni.

Čtyřiadvacetiletý tenista zřejmě věděl, co mu chce americká legenda říct, zápas pořádně zdramatizoval, ale v supertiebreaku stejně na Nadala nestačil poměrem 9:11.

autor: Miroslav Harnoch | 23. 9. 2017 18:26

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama