Exhibice? Kdepak. McEnroe se dostává do ráže, vulgárně se otřel o Nadala

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
23. 9. 2017 18:26
Známý americký bouřlivák John McEnroe se na Laver Cupu dostává do ráže. Na lavičce hecoval Jacka Socka proti Rafaelu Nadalovi i hodně vulgárním způsobem.
John McEnroe
John McEnroe | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Že jsou na Laver Cupu všichni kamarádi a týmy Evropy i zbytku světa berou celý podnik jako exhibici? Kapitán hostů John McEnroe to během utkání Jacka Socka proti Španělu Rafaelu Nadalovi rázně popřel. 

Legendární bouřlivák na lavičce po vyhrané druhé sadě hecoval svého svěřence Socka dost nevybíravým způsobem. "Tak a teď s tím zku***synem skoncuj," prohlásil McEnroe. A nadávku zachytily i ruchové mikrofony.

Motivační monology si McEnroe neodpustil po celé utkání. Sockovi se snažil dodat sebevědomí po té, co prohrál první set. "Jsem chlap, který si prošel tím samým co ty. Stojí proti tobě těžký soupeř, ale musíš přestat kroutit hlavou, ale najít odpověď na jeho hru. Protože ty to v sobě máš, jsi rychlý, máš údery, máš všechno, víš co ti chci říct?" plácal kapitán Socka po rameni.

Čtyřiadvacetiletý tenista zřejmě věděl, co mu chce americká legenda říct, zápas pořádně zdramatizoval, ale v supertiebreaku stejně na Nadala nestačil poměrem 9:11.

 

Právě se děje

před 12 minutami

Po střetech v Hongkongu je 18 lidí zraněných, tři z nich těžce

Nejméně 18 lidí bylo zraněno při nedělních násilných střetech, které se rozpoutaly mezi protivládními demonstranty a policisty v Hongkongu. Tři ze zraněných jsou ve vážném stavu. Protestující blokovali ulice a stanice metra, házeli zápalné láhve a kameny. Policie proti nim zasáhla vodními děly, slzným plynem a gumovými projektily. Zadrženo bylo 89 osob, informovala v pondělí agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
před 23 minutami

Známý český výrobce hudebních nástrojů Amati Kraslice je v insolvenci

Krajský soud v Plzni vyhlásil insolvenční řízení nad výrobcem hudebních nástrojů Amati - Denak Kraslice. Firma s britskými vlastníky je zadlužená. Chce navrhnout vlastní reorganizaci, řekl jednatel firmy Jiří Štípek. Firma vyrábí žesťové a dřevěné hudební nástroje a nyní dluží mzdy zaměstnancům. Část už firmu opustila.

Zdroj: ČTK
Další zprávy