Epické finále, Nadal v slzách. Tak s Medveděvem rozpumpovali newyorskou smetánku

Podívejte se na fotografie z úžasného finále US Open mezi Rafaelem Nadalem a Daniilem Medveděvem.
Daniil Medveděv a Rafael Nadal předvedli ve finále US Open skvostnou podívanou, na kterou se bude dlouho vzpomínat.
Španělský šampion vstupoval do duelu jako jasný favorit. Rus byl podceňován, přestože v posledních týdnech jasně přesvědčil o tom, že se dokáže úspěšně měřit s kýmkoli.
Nadal od úvodu předváděl svůj typický energický a klinicky přesný tenis. Potvrzoval roli favorita, byť se Medveděv rozhodně neprezentoval špatně.
První set 7:5, druhý set 6:3. Nadal svým výkonem nadchl publikum v aréně Arthura Ashe. V tu chvíli nikdo nepředpokládal, že by mohly dorazit komplikace.
Foto: Reuters
av Reuters ČTK av, Reuters, ČTK
9. 9. 2019 10:23
Podívejte se na fotografie z úžasného finále US Open mezi Rafaelem Nadalem a Daniilem Medveděvem.
 

Právě se děje

před 11 minutami

Adetokunbo v NBA dovedl Milwaukee k šesté výhře za sebou

Nejužitečnější hráč minulé sezony Janis Adetokunbo zaznamenal ve čtvrtečním utkání NBA proti Portlandu impozantní triple double za 24 bodů, 19 doskoků a 15 asistencí a byl strůjcem vítězství Milwaukee 137:129. Bucks se po šesté výhře za sebou osamostatnili v čele Východní konference.

Adetokunbo podruhé v sezoně dosáhl na dvojciferná čísla ve třech základních statistických ukazatelích a stal se prvním hráčem v historii klubu, který zaznamenal bilanci čítající alespoň 20+15+15. Jeho čtvrteční výkon v historii ligy předčili jen slavní Oscar Robertson, Wilt Chamberlain a Larry Bird.

Střelecky se přitom řecký basketbalista trápil a proměnil jen devět z 27 střel. V počtu finálních přihrávek ale ve své sedmé sezoně v lize dosáhl na osobní rekord. "Když mi to nepadalo, snažil jsem se nacházet spoluhráče. Udělal jsem ale jen půlku práce, to oni se trefovali," řekl Adetokunbo.

Další zprávy