Mužskou čtyřhru na US Open ovládli Rojer s Tecauem

ČTK ČTK
8. 9. 2017 19:57
Vítězem mužské čtyřhry na tenisovém US Open se stal nizozemsko-rumunský pár Jean-Julien Rojer, Horia Tecau, který za necelou hodinu a půl porazil Španěly Feliciana Lópeze a Marca Lópeze 6:4, 6:3. Dvanáctí nasazení hráči slaví druhý grandslamový titul, poprvé se radovali předloni ve Wimbledonu. Rojer s Tecauem sice za stavu 3:3 v prvním setu ztratili servis jako první, ale následně díky dvěma brejkům za sebou sadu získali. Ve druhém setu už při podání nezaváhali, jediný brejk ve čtvrté hře jim pak stačil k triumfu v celém turnaji.
Jean-Julien Rojer a Horia Tecau slaví triumf na US Open.
Jean-Julien Rojer a Horia Tecau slaví triumf na US Open. | Foto: Reuters

Tenisový grandslamový turnaj US Open v New Yorku (tvrdý povrch, dotace 50,4 milionu dolarů):

Muži:

Čtyřhra - finále:

Rojer, Tecau (12-Niz./Rum.) - F. López, M. López (11-Šp.) 6:4, 6:3.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Dálnice D1 na Benešovsku byla hodinu neprůjezdná, ve směru na Brno se srazila dvě auta

Dopravní nehoda u Trhového Štěpánova v úterý zhruba na hodinu zastavila provoz na dálnici D1 ve směru na Brno. Kvůli srážce nákladního a osobního auta byl přerušený provoz mezi sjezdem číslo 49 u Psářů a sjezdem číslo 56 u Soutic. Jeden člověk byl zraněn. Vyplynulo to z informací Národního dopravního informačního centra a krajských hasičů.

Nehoda na 56. kilometru uzavřela dálnici D1 kolem 6:30. Podle mluvčí středočeských hasičů Terezy Fliegerové narazilo osobní auto do nákladního. "Bylo tam nějaké lehčí zranění. Hasiči nikoho nevyprošťovali, ale poskytli předlékařské ošetření," uvedla Fliegerová. Provoz na dálnici byl podle Národního dopravního informačního centra obnoven kolem 07:30.

Hasiči na D1 na Benešovsku zasahovali v minulých dvou dnech kvůli tragické hromadné nehodě na 49. kilometru ve směru na Brno. Při nedělní havárii cisterny a čtyř osobních aut jeden řidič uhořel, deset lidí ošetřili záchranáři. Kvůli palmovému oleji, který vytekl z cisterny, tam stále platí výstraha na kluzkou vozovku a omezení rychlosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy