Chci být v Praze na kurtu s mou milovanou Lucy. Matteková-Sandsová pobavila zdravicí

Sport Sport
21. 3. 2019 7:04
Americká tenistka Bethanie Matteková-Sandsová je po operaci kolene, přesto věří, že se stihne připravit na comeback a zároveň derniéru legendárního týmu Bucie, který tvoří společně s českou tenistkou Lucií Šafářovou. Pětinásobné vítězky grandslamu chtějí hrát na turnaji v Praze na konci dubna.
Lucie Šafářová a Bethanie Matteková-Sandsová.
Lucie Šafářová a Bethanie Matteková-Sandsová. | Foto: Volvo Car Open

Lucie Šafářová v úterý oznámila, že posledním turnajem šampionek Australian Open, US Open i Roland Garros bude podnik WTA v pražské Stromovce. A naznačila, že její americká kamarádka byla z nápadu nadšená.

Bethanie Matteková-Sandsová její slova potvrdila o několik hodin později, když na svůj Instagram umístila video z výmluvným vzkazem.

"Pořád jsem v rehabilitaci, ale lidi, můj rehabilitační cíl je stát na kurtu se svou milovanou levačkou Lucy v Praze," prohlásila třiatřicetiletá hráčka.

"Čeští fanoušci pro mě hodně znamenají, prožívali s námi to dobré i to zlé," dodala Američanka, která podle informací Šafářové nedávno zjistila, že má v rodokmenu české kořeny.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy