Česká tenisová výzva obletěla svět. Málem se ztrapnila i olympijská šampionka

mih mih
26. 3. 2020 17:43
Tenisové turnaje mají až do června pauzu, je třeba se zabavit. Portorická hvězda Mónica Puigová si tak během tréninku vyzkoušela trik, kterým se před týdnem proslavila Češka Barbora Miklová.

Zadání je jasné. Položit míček na druhý konec rakety, pustit oba tenisové instrumenty z výšky na zem, počkat na odraz balonku, sebrat rychle na zemi ležící raketu a servírovat. 

"Vůbec nevím, jestli se mi to vlastně povedlo, nebo ne…" napsala pak na Instagram olympijská šampionka z roku 2016 Mónica Puigová poté, co si trik vyzkoušela.

Na rozdíl od mladé české tenistky se Portoričance povedlo míček alespoň odpálit. To Miklovou trefil balónek do hlavy a natočeným videem se proslavila na sociálních sítích. Video bylo dokonce tak virální, že si ho všiml například tenisový portál Tennis World USA. 

View this post on Instagram

Next time! 👀🙈🤣 @barboramiklova

A post shared by Tennis News Machine 👀 (@tennisnewsmachine) on

 

Právě se děje

před 1 hodinou

ANO v lednu splatilo Babišovi poslední část dluhu

Hnutí ANO v lednu splatilo poslední část půjčky svému předsedovi a zakladateli, současnému premiérovi Andreji Babišovi ve výši 24 milionů korun. Nedluží mu tak už žádné peníze. Vyplývá to z dodatečné informace ve výroční finanční zprávě hnutí za rok 2019, která je k dispozici na webu ANO. Na informaci dnes upozornil server Seznam zprávy.

Koncem roku 2017 činila bezúročná půjčka současného premiéra 124 milionů korun, v závěru roku 2018 to bylo 25 milionů a koncem loňského roku 24 milionů. Figurovala mezi krátkodobými závazky ve výroční zprávě, v dodatečné informaci ale hnutí zveřejnilo informaci o jejím splacení.

Splatnost byla do 31. března letošního roku. "Poslední část půjčky splatilo hnutí ANO 13. ledna tohoto roku. Mohu tedy potvrdit, že v tuto chvíli už hnutí nedluží panu Babišovi vůbec nic," uvedl hlavní manažer hnutí a poslanec Jan Richter.

Zdroj: ČTK
Další zprávy