Druhý den v Melbourne: Česká řežba, "líbačka" s Eugenií, potoky slz a Serenin oděv

Serena Williamsová překvapila Melbourne dalším originálním úborem. Podívejte se na fotky z Australian Open.
Hned první kolo proti sobě svedlo dvě Češky. V souboji Karolín byla úspěšnější Plíšková, krajanku Muchovou porazila 6:3, 6:2.
Muchová je v žebříčku o 130 míst za světovou osmičkou Plíškovou.
Favorizovaná Plíšková zvládla utkání s přehledem. "Je to dobrý start do turnaje," pochvalovala si.
Dvaadvacetiletá Muchová ji však několikrát pěkně protáhla. "Není vůbec lehké hrát s krajankou. Na české holky mám v poslední době štěstí na každém turnaji," usmála se vítězka.
Foto: Reuters
Sport Sport
15. 1. 2019 11:03
Podívejte se na nejzajímavější fotografie z pokračování prvního tenisového grandslamu sezony v Melbourne.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy