České emoce, intimní podpis i zničené rakety. Tak se bojovalo o tituly v Melbourne

České emoce, intimní podpis i zničené rakety. Tak se bojovalo o tituly v Melbourne
Skutečnou superstart byl ale Novak Djokovič. Po devátém triumfu v Melbourne Srb přidal na pláži Brighton Beach svůj podpis i na bříško těhotné fanynky .
Daniil Medveděv ničí raketu ve finále Australian Open, ale ani to mu k prvnímu grandslamovému triumfu nepomohlo.
Novak Djokovič ukázal fanynkám vysportované tělo.
Navíc Barbora Krejčíková a Rajeev Ram z USA ovládli smíšenou čtyřhrou.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
23. 2. 2021 8:01
Prohlédněte si padesátku nejlepších fotografií z letošního ročníku tenisového turnaje Australian Open, který vyvrcholil o víkendu finálovými zápasy.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy