Velká sportovní láska vyprchala. Vonnová se Subbanem se rozešli, svatba se ruší

ČTK Sport ČTK, Sport
30. 12. 2020 10:04
Hvězdný sportovní pár Lindsey Vonnová a P. K. Subban ohlásil po dvou a půl letech rozchod.

Nejúspěšnější lyžařka historie Světového poháru a hokejista NHL spolu byli od léta roku 2018 a loni v srpnu se zasnoubili. Na svatbu olympijských vítězů už ale nedošlo.

Šestatřicetiletá Vonnová a o pět let mladší Subban zveřejnili informaci o rozchodu na svých sociálních sítích a jeden pro druhého měli jen slova obdivu. "Zažili jsme s PK neskutečné chvíle. Je to milý, dobrý člověk, ke kterému mám velký respekt," uvedla Američanka Vonnová.

"Lindsey je jeden z nejmilejších a nejstarostlivějších lidí, které znám. Budu navždycky vzpomínat na společně strávený čas a mnoho veselých chvil, které jsme spolu zažili," dodal kanadský obránce Subban, jenž hraje za New Jersey.

Důvod rozchodu Vonnová se Subbanem, kteří v minulosti hojně dokumentovali svůj společný život na sociálních sítích, nespecifikovali a požádali o respektování soukromí.

Vonnová ukončila hvězdnou lyžařskou kariéru v únoru 2019. Získala během ní jedno olympijské zlato a dva tituly mistryně světa, čtyřikrát ovládla celkové hodnocení Světového poháru a vyhrála v něm mezi ženami rekordních 82 závodů.

Lindsey se opět pochlubila záběry z dovolené. Sledujte Sportovní Sociál | Video: Aktuálně.cz

Hvězdná sjezdařka má za sebou čtyřleté manželství s bývalým reprezentačním kolegou Thomasem Vonnem a také vztah se slavným golfistou Tigerem Woodsem.

Subban byl v roce 2013 vyhlášen nejlepším obráncem NHL a o rok později získal s Kanadou zlato na olympijských hrách v Soči. V elitní soutěži odehrál včetně play-off přes 800 zápasů za Montreal, Nashville a New Jersey.

 

Právě se děje

před 9 hodinami

Prezidentem lékařské komory se stal její dosavadní šéf Kubek

Českou lékařskou komoru (ČLK) povede dalších pět let její dosavadní šéf Milan Kubek. Na sobotním sjezdu v Praze získal post prezidenta již počtvrté. Kubek ve volbě porazil současného viceprezidenta stavovské organizace lékařů Zdeňka Mrozka.

Kubek získal 176 hlasů, Mrozek 108. Nikdo další nekandidoval. Volba trvala téměř tři hodiny, delegáti si nového šéfa odhlasovali až ve třetím kole.

Staronový prezident ČLK stojí v čele komory 15 let, organizaci vede od roku 2006, Předtím byl Kubek, který má angiologickou ambulanci na poliklinice v Praze 9, předsedou Lékařského odborového klubu. Podle Kubka by ČLK měla poskytovat svým členům co nejlepší servis.

Zdroj: ČTK
Další zprávy