Sie Šu-Wej

Siniaková po vyhrané kvalifikaci dál vítězí, nepřišla si na ni ani Muchová
Tenis

Kateřina Siniaková po třech vítězných zápasech v kvalifikaci turnaje v Dubaji porazila Krajanku Karolínu Muchovou 6:4, 4:6, 6:0.
Strýcovou výhra v anketě překvapila. Na Silvestra odlétá do Austrálie, myslí na Tokio
Tenis

Barbora Strýcová se občas podívá na vítězné momenty z Wimbledonu, kde letos vyhrála čtyřhru a hrála semifinále dvouhry. V hlavě má i budoucí mety.
Korunovace životní sezony. Strýcová vyhrála Zlatého kanára, mezi muži první Berdych
Tenis

V pátek zářila Barbora Strýcová na vyhlášení Sportovce roku, kde skončila devátá. Tenisovou anketu Zlatý kanár už v sobotu opanovala.
7:24
Tenis

Tenistka Barbora Strýcová prohrála se Sie Šu-wej ve finále čtyřhry na Turnaji mistryň v čínském Šen-čenu s Babosovou a Mladenovicovou 1:6 a 3:6.
1:06
Tenis

Petra Kvitová podlehla na Turnaji mistryň Japonce Naomi Ósakaové 6:7, 6:4 a 4:6. Naopak Krejčíková se Siniakovou i Strýcová byly v deblu úspěšné.
Londýnské akcie Plíškové letí vzhůru: Hraju nejlépe v životě a ještě nejsem u stropu