Sportovní manželství rozvrátil parťák z reprezentace nebo i tenisový supervztah

Sport Sport
13. 9. 2020 7:22
Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová oznámila na sociálních sítích rozvod s manželem badmintonistou Petrem Koukalem. Rozvody jsou ve světě sportovců běžným jevem.

Petr Koukal a Gabriela Koukalová

Olympijská medailistka Gabriela Koukalová v průběhu týdne překvapivě na svých sociálních sítích informovala, že se rozvádí s manželem Petrem Koukalem, bývalým profesionálním badmintonistou. Vztah dvou bývalých profesionálních sportovců trval šest let.

 

Právě se děje

před 13 minutami

I třetí finále na ME ve vodním slalomu v Praze skončilo českým triumfem. Kajakářkám vládla Kateřina Kudějová, obhájkyně Amálie Hilgertová byla třetí.

před 1 hodinou

Minsk v neděli čeká další protest proti Lukašenkovi, v sobotu policie zadržela 430 lidí

Běloruská metropole se připravuje na další velkou protivládní demonstraci, která má začít ve 13:00. Předchozí neděle se na protestech vždy sešlo kolem 100 000 lidí. Portál Nexta Life pohrozil postupným zveřejňováním jmen policistů, bude-li pokračovat násilí vůči lidem.

Běloruská policie v sobotu zadržela 430 lidí, kteří se v Minsku zúčastnili opozičního pochodu žen proti autoritářskému režimu prezidenta Alexandra Lukašenka. Informovala o tom běloruská média s odvoláním na údaje, které zveřejnilo ministerstvo vnitra.

V zemi se přitom podle úřadu konalo celkem 14 akcí na podporu Lukašenka, na které přišlo dohromady 5600 lidí. Naproti tomu "celkový počet účastníků 11 protestních akcí podle něj nepřesáhl 900". V Minsku se prý pochodu žen zúčastnilo kolem 500 osob. Agentury AFP a Reuters přitom informovaly, že jen tohoto protestu v metropoli se zúčastnilo asi 2000 žen. 

Další zprávy