Red Bull Salcburk

Bizarní zmatky v extralize juniorů. Vsetín bojoval o semifinále, přesto sestoupí
Extraliga

Olomouc nesplnila požadavek Českého hokeje, skončila v juniorské extralize hůře než Vsetín. I tak v nejvyšší soutěži na rozdíl od Valachů zůstane.
PSV se Sadílkem na lavičce vyhrál v Borisově, Benfica na úvod 4. předkola jen remizovala
Liga mistrů

Po prvních zápasech 4. předkola má do Ligy mistrů nejblíže Eindhoven. Benfica remizovala se Soluní, Crvena zvezda hrála proti Salcburku 0:0.
Sparta rozstřílela Mnichov a skončila na turnaji v Německu třetí, Třinec doma zdolal Soči
Extraliga

Sparťané porazili na turnaji v Ga-Pa v souboji o třetí místo Mnichov 8:1, třinečtí Oceláři si doma vyšlápli na účastníka KHL ze Soči.
Spartak Moskva ztratil v Soluni dvoubrankové vedení, proti Řekům se nedařilo ani Celtiku
Liga mistrů

Spartaku Moskva nestačilo na hřišti PAOK Soluň vedení 2:0 a v prvním utkání 3. předkola Ligy mistrů prohrál 2:3. Celtic doma jen remizoval s Aténami.
Jablonec utrpěl debakl se Salcburkem, Baník v přípravě podlehl nováčkovi z druhé ligy
Česká liga

Fotbalisté Jablonce podlehli na soustředění v Rakousku tamnímu mistrovi ze Salcburku 0:5, první porážku v letní přípravě utrpěl ostravský Baník.
Evropská liga

Ruský sudí Karasev nejprve upřel Marseille penaltu, v prodloužení jí však do finále Evropské ligy pomohl.
Arsenal hrál osmdesát minut proti oslabenému soupeři, s Atlétikem ale jen remizoval

Arsenal v úvodním semifinále Evropské ligy remizoval s Atlétikem Madrid 1:1. Soupeř přitom hrál 80 minut o deseti o deseti
Arsenal bez Čecha uspěl v Miláně a zvítězil 2:0, Salcburk překvapil výhrou v Dortmundu

Londýnský klub rozhodl o výhře na San Siru už v prvním poločase, kdy vstřelil obě branky.
Pražským „S“ a Plzni se líbí Španělsko, jinak kluby láká hlavně Turecko. Do tepla míří i Otrokovice
Česká liga

Slavia a Sparta už trénují ve Španělsku, kam míří i Plzeň, další kluby poletí za teplem hlavně do Turecka. Jak se vybírá destinace pro zimní přípravu?
Favorité v Lize mistrů nezaváhali. Salcburk zvítězil na Maltě, Karabach rozstřílel Gruzínce
Liga mistrů

Papírové slabší mužstva se v prvních čtyřech zápasech druhého předkola Ligy mistrů nezmohla ani na jeden gól. Karabach jich doma nastřílel pět.
Lipsko i Salcburk mohou hrát Ligu mistrů. Rakušané budou ale startovat pod novým názvem
Liga mistrů

Komise oba kluby prověřovala kvůli pravidlu, podle nějž nemohou hrát v jedné soutěži dva týmy se stejným vlastníkem.
Lipsku hrozí pohroma. Blízko Lize mistrů je také Salcburk, oba najednou ji ale podle UEFA hrát nesmí
Zahraniční ligy

Jak známo, tak Red Bull vlastní v Evropě dva fotbalové kluby. Německé Lipsko a rakouský Salcburk. Jenže v takovém případě vlastnictví může evropské…
Inter v Beer Ševě prohrál a je bez šance na postup, United si proti Feyenoordu zastříleli

Inter Milán prohrál v Beer Ševě 3:2 a před posledním zápasem skupiny proti Spartě přišel i o teoretickou šanci na postup.
Inter doma porazil Southampton a zamotal vývoj sparťanské skupiny, Brabec rozhodl o vítězství Genku

Inter Milán porazil v Evropské lize Southampton a zamotal skupinu, ve které figuruje i pražská Sparta. Jakub Brabec rozhodl o vítězství Genku.
Plzeňské Indiány by měl posílit Yellow Horn, nejproduktivnější hráč EBEL
Hokej

Plzeň ulovila dle informací Aktuálně.cz útočníka Coltona Yellow Horna, jenž byl v uplynulé sezoně vyhlášen nejužitečnějším hráčem mezinárodní EBEL.
Kapitán Orlů Beroun: Medaili si pověsím vedle diplomu za sprint
Hokej

Pro znojemské hokejisty skončila nejúspěšnější sezona v historii klubu. Tým hrající mezinárodní EBEL se probojoval až k druhému místu.
Favorizovaný Salcburk se stal mistrem EBEL ligy, Znojmo stříbrné
Hokej

Mezinárodní EBEL liga má svého mistra. Salcburk zvítězil v šestém finálovém utkání na znojemském ledě a obhájil tak titul.
Orel Podešva je na pomstu připravený. Ať si provokují, vzkazuje
Hokej

Nejen spoustu gólů ale i plno provokací a potyček přináší finálová série Znojma se Salcburkem. Své o tom ví Podešva, kterého knokautoval Sterling.