Tip dne: Ráno si určitě přivstaňte a sledujte v 06:00 české hokejisty v derby proti Slovensku v hale Canada Hockey Place
18:00
Curling - ženy - skupiny - 2. kolo
Vancouver Olympic Centre
19:15
Běh na lyžích - ženy - individuální sprint - kvalifikace (Eva Nývltová, Kamila Rajdlová, Iva Janečková, Eva Skalníková)
Whistler Olympic Park
19:45
Běh na lyžích - muži - individuální sprint - kvalifikace (Martin Jakš, Martin Koukal, Dušan Kožíšek, Milan Šperl)
Whistler Olympic Park
20:00
Alpské lyžování - ženy - sjezd - finále (Klára Křížová)
Whistler Creekside
21:00
Lední hokej - muži - Finsko - Bělorusko - skupina C
Canada Hockey Place
21:30
Běh na lyžích - ženy - individuální sprint - čtvrfinále (Eva Nývltová, Kamila Rajdlová, Iva Janečková, Eva Skalníková)
Whistler Olympic Park
21:55
Běh na lyžích - muži - individuální sprint - čtvrtfinále (Martin Jakš, Martin Koukal, Dušan Kožíšek, Milan Šperl)
Whistler Olympic Park
22:05
Snowboarding - muži - U-rampa - kvalifikace
Cypress Mountain
22:20
Běh na lyžích - ženy - individuální sprint - semifinále (Eva Nývltová, Kamila Rajdlová, Iva Janečková, Eva Skalníková)
Whistler Olympic Park
22:30
Běh na lyžích - muži - individuální sprint - semifinále (Martin Jakš, Martin Koukal, Dušan Kožíšek, Milan Šperl)
Whistler Olympic Park
22:45
Běh na lyžích - ženy - individuální sprint - finále (Eva Nývltová, Kamila Rajdlová, Iva Janečková, Eva Skalníková)
Whistler Olympic Park
22:55
Běh na lyžích - muži - individuální sprint - finále (Martin Jakš, Martin Koukal, Dušan Kožíšek, Milan Šperl)
Whistler Olympic Park
23:00
Curling - muži - skupiny - 3. kolo
Vancouver Olympic Centre
23:30
Lední hokej - ženy - Kanada - Švédsko - skupina A
UBC Thunderbird Arena
1:00
Rychlobruslení - muži - 1000 m - finále
Pacific Coliseum
1:30
Lední hokej - muži - Švédsko - Německo - skupina C
Canada Hockey Place
2:00
Saně - muži - dvojice - 1. jízda (Luboš Jíra, Matěj Kvíčala)
The Whistler Sliding Centre
2:00
Short track - ženy - 500 m - čtvrtfinále (Kateřina Novotná)
Pacific Coliseum
2:15
Snowboarding - muži - U-rampa - semifinále
Cypress Mountain
2:27
Short track - muži - 1000 m - rozjížďky
Pacific Coliseum
3:00
Saně - muži - dvojice - 2. jízda, finále (Luboš Jíra, Matěj Kvíčala)
The Whistler Sliding Centre
3:14
Short track - ženy - 500 m - semifinále (Kateřina Novotná)
Pacific Coliseum
3:35
Short track - muži - 5000 m týmy - semifinále
Pacific Coliseum
4:00
Curling - ženy - skupiny - 3. kolo
Vancouver Olympic Centre
4:00
Lední hokej - ženy - Slovensko - Švýcarsko - skupina A
UBC Thunderbird Arena
4:07
Rychlobruslení na krátké dráze - ženy - 500 m - finále (Kateřina Novotná)
Pacific Coliseum
4:15
Snowboarding - muži - U-rampa - finále
Cypress Mountain
6:00
Lední hokej - muži - Česko - Slovensko - skupina B
Canada Hockey Place