Portugalská rallye

Tänak vyhrál druhou soutěž MS po sobě, Kopecký byl v Portugalsku osmý
Rallye

Ott Tänak v Toyotě vyhrál v Portugalsku druhou soutěž světového šampionátu v rallye po sobě. Jan Kopecký s novou evolucí Škody Fabia R5 dojel sedmý.
Neuville vyhrál Portugalskou rallye a sesadil z čela šampionátu Ogiera
Rallye

Devětadvacetiletý Thierry Neuville se dostal do čela Portugalské rallye v pátek odpoledne v první etapě a vedení už nepustil.
Motorismus

Podívejte se na požár vozu Hyundai Haydena Paddona na Portugalské rallye, vedle něhož to "zapíchl" Ott Tänak s Fordem.
Kalendář a výsledky MS v rallye pro sezonu 2016
Motorismus

Podívejte se na kompletní rozpis soutěží MS v rallye v roce 2016 a jejich výsledky..
Prokop získal v Portugalsku s novým vozem první bod
Motorismus

Výsledky Portugalská rallye 2015, pátého podniku světového šampionátu v automobilových soutěžích.
K Latvalovi se v Portugalsku blíží Ogier, Prokop je desátý
Motorismus

Finský pilot Jari-Matti Latvala je i po druhé etapě v čele Portugalské rallye, v okolí Fara se ale schyluje k dramatickému finále.
V Portugalsku vede Latvala, Prokop je jedenáctý
Motorismus

V první etapě Portugalské rallye se ujal vedení finský pilot Jari-Matti Latvala, Martin Prokop s novou evolucí Fordu Fiesta je jedenáctý.
Předehru Portugalské rallye ovládl Volkswagen, Prokop osmý
Motorismus

Úvodní rychlostní zkoušku na Portugalské rallye zvládli nejrychleji piloti Volkswagenu, Martin Prokop ve Fordu byl osmý.
Kalendář a výsledky MS v rallye pro sezonu 2015
Motorismus

Rallye jde ve stopách formule 1. Bude to stále větší byznys
Motorismus

Svět automobilových soutěží nadále zůstává vstřícný vůči běžným fanouškům motorsportu. Možnost setkání se špičkovými piloty není vyhrazena jen pro…
VIDEO Stačilo špatné slovo a Ford se kutálel dolů ze stráně
Motorismus

Norský pilot Mads Ostberg havaroval v Portugalské rallye,protože špatně rozuměl svému navigátorovi.
Ogier je k nezastavení, vyhrál i v Portugalsku. Prokop sedmý
Motorismus

Světový šampionát v automobilových soutěžích pokračoval čtvrtým dílem, Portugalskou rallye.
VIDEO Kubica jel jako tank, přesto už v Portugalsku skončil
Motorismus

Expilotovi formule 1 nevyšla premiéra v mistrovství světa v rallye podle jeho představ.