Plave nahá a provokuje odvážnými fotkami. Kráska Spilková se posouvá do golfové špičky

Sport Sport
9. 6. 2018 7:15
Golfista Klára Spilková si poprvé zahrála US Open, sice neprošla cutem, ale i tak proniká do světové špičky. Podívejte se, jak odvážná je na sociálních sítích.

Tuesday 💄

Příspěvek sdílený Klara Spilkova (@spilkovaklara),

Třiadvacetiletá golfistka Klára Spilková se postupně propracovává na greenech mezi světovou špičku. Loni vyhrála první turnaj Ladies European Tour, letos si poprvé zahrála na US Open.

 

Právě se děje

před 15 minutami

Fotbalista Prijovič dostal na tři měsíce domácí vězení

Srbský fotbalista Aleksandar Prijovič byl odsouzen k tříměsíčnímu domácímu vězení za porušení opatření proti šíření koronaviru. Devětadvacetiletý útočník saúdskoarabského týmu Al Ittihád byl v pátek v podvečer zadržen s 19 dalšími lidmi při popíjení v baru v bělehradském hotelu.

Prijovič tím porušil zákaz sdružování většího počtu osob a omezení vycházení mezi pátou hodinou odpolední a pátou ranní. Během sobotního videosoudu v Bělehradu vinu přiznal a byl odsouzen k domácímu vězení na čtvrt roku.

Před Prijovičem se už proti nařízením provinil jiný srbský fotbalista Luka Jovič. Útočník Realu Madrid způsobil před dvěma týdny poprask tím, že opustil nařízenou karanténu po návratu ze Španělska a v Bělehradu slavil narozeniny své přítelkyně. Dvaadvacetiletý fotbalista se hájil tím, že nedostal přesné pokyny, jak se má v izolaci chovat.

Další zprávy