Phillipe Gilbert

Bylo to šílené, něco takového jsem nezažil. Gilbert v ďábelské etapě uhnal i Štybara
Cyklistika

Belgický cyklista Philippe Gilbert ovládl na Vueltě po dni volna nejdelší etapu letošního ročníku a připsal si druhé dílčí vítězství.
Dvanáctou etapu Vuelty vyhrál po úniku bývalý mistr světa Gilbert
Cyklistika

V rychlé etapě o délce 171,4 km nedošlo k žádným změnám v čele průběžného pořadí, vedení si pohlídal Slovinec Primož Roglič.
Kreuziger nebude mít podporu, Ineos je silný i bez Froomea, říká Wiggins před Tour
Tour de France

Zranění Froomea je ošklivé, ale i bez něj pojede Ineos na Tour o vítězství. Kreuziger bude mít podle experta Eurosportu Wigginse slabou podporu.
Zlomená čéška a měsíční pauza. Cyklistu Gilberta po hrůzném pádu propustili z nemocnice

Belgický cyklista spadl ve sjezdu při 16. etapě Tour de France. Vyšetření v nemocnici potvrdilo zlomeninu čéšky, Gilberta čeká měsíční pauza.

Philippe Gilbert při sjezdu z Col de Portet narazil do zídky, přes kterou přepadl. "Myslel jsem, že mám zlomené úplně všechno," uvedl v cíli etapy.
Belgičan Gilbert vyhrál počtvrté Amstel Gold Race, ve spurtu porazil Kwiatkowského
Cyklistika

Nizozemskou cyklistickou klasiku Amstel Gold Race vyhrál počtvrté v kariéře Belgičan Philippe Gilbert.
Den D pro Štybara. Všechno je nachystané pro něj, říká trenér Konečný
Ostatní sporty

V neděli v devět ráno amerického času vyrazí na městský okruh Richmondem, celkem na 262 kilometrů dlouhý závod, 191 jezdců kategorie elite. Český tým…
Češi favority? V Sebastianu budou útočit Kreuziger i Štybar

Preview před jednodenní španělskou klasikou Okolo San Sebastianu.
Contador nadále uniká v čele Gira, König zůstal šestý

Španělský cyklista Alberto Contador zvýšil před nedělním finišem Gira d'Italia své vedení už na více než pět minut
Gilbert potřetí vítězem Amstelu, Kreuziger 18.

Prestižní cyklistický závod Amstel Gold Race vyhrál potřetí v kariéře belgický exmistr světa Philippe Gilbert z týmu BMC.
Dvanáctou etapu Vuelty ovládl světový šampión Gilbert

Ve dvanácté etapě Vuelty zlomil belgický cyklista Philippe Gilbert prokletí druhového trikotu. Úřadující světový šampion si dnes ve spurtu dojel pro…
Senzace! Štybar vyhrál ve finiši sedmou etapu Vuelty

Cyklista Zdeněk Štybar vyhrál po těsném souboji v úniku s mistrem světa Philippem Gilbertem z Belgie sedmou etapu Vuelty.
Startuje španělská Vuelta: zaskočí Kreuziger favority?

Přečtěte se preview ke španělské Vueltě, třetímu klání cyklistické Grand Tour sezóny.
Sagan opět rozdrtil ve spurtu konkurenty, Kreuziger dál 3.

Slovenský terminátor Peter Sagan vyhrál osmou etapu na závodě Kolem Švýcarska.
Mistrem světa se stal Belgičan Gilbert, Kreuziger nedojel

Mistrem světa v závodě s hromadným startem se stal belgický cyklista Philippe Gilbert.
MS v cyklistice: českých Sedm statečných jde do boje

Sedm českých reprezentantů v neděli vyjede na závod mistrovství světa v silniční cyklistice.
Vuelta: Gilbert má druhý zářez, vyhrál po dlouhém finiši

Devatenáctou rovinatou etapu cyklistické Vuelty vyhrál Belgičan Philippe Gilbert a připsal si druhé vítězství na letošním 67. ročníku závodu.
Devátou etapu Vuelty vyhrál Gilbert, Rodríguez zvýšil náskok

Český cyklista Zdeněk Štybar dojel na 65. místě, František Raboň obsadil 146. příčku. V průběžném pořadí jim patří 62. a 162. pozice.
Senzace. Vinokurov vypálil rybník Britům, Kreuziger patnáctý
Olympijské hry

Cyklisté mají za sebou svůj hlavní závod - s hromadným startem na 250 kilometrů.