Atletika

V posledním závodě HMS Češi porazili jen domácí Británii.
Maslák je potřetí v řadě halovým mistrem světa, pomohly mu dvě diskvalifikace
Atletika

Pavel Maslák sice doběhl do cíle závodu na 400 metrů až třetí, ale po dvou diskvalifikacích získal potřetí v řadě zlatou medaili z halového MS.
Smíšená soutěž tyčkařů v Ostravě zklamala, Ptáčníková ani nezaložila. Vrzalová zaběhla limit
Atletika

Jednou ze specialit ostravského mítinku Czech Indoor Gala měla být smíšená soutěž tyčkařek a tyčkařů. Jenže tři závodníci neskočili ani základ.
Svoboda po zranění v Madridu limit nezaběhl, zářil Makwala
Atletika

Petr Svoboda na mítinku v Madridu 110 metrů překážek za 13,60 sekundy a zaostal o 12 setin za limitem pro účast na mistrovství světa v Londýně.
Legendární Bolt uzavře ostravský kruh. A sekundovat mu budou další olympijští vítězové
Atletika

Ostrava ve středu hostí sedm olympijských šampionů z Ria. Usain Bolt se sice jako závodník rozloučí, ale slíbil, že na Zlaté tretře není naposled.
Sedm medailí je velký úspěch, říká Fibingerová po halovém ME
Atletika

S nadšenými pocity se vrací z víkendového halového ME v Bělehradě legendární koulařka Helena Fibingerová.
Překážkář Svoboda se po letech trápení dočkal. Z halového mistrovství Evropy veze bronz
Atletika

Překážkář Petr Svoboda skončil na halovém mistrovství Evropy třetí v závodě na 60 metrů překážek.
Rosolová po ostrém souboji na ME skončila v nemocnici, vyšetření neukázalo vážnější zranění
Atletika

Rosolová se po pádu nedokázala sama zvednout a z haly ji odnesli na nosítkách. Zuzana Hejnová ze svého rozběhu postoupila bez problému.
Maslák splnil formalitu. Hravě zaběhl limit a může na HME obhajovat titul na 400 metrů
Atletika

Pavel Maslák vyhrál na mítinku v Düsseldorfu svůj první závod na 400 metrů v této halové sezoně. Časem 46,00 sekundy zároveň hravě splnil limit pro…
Jamajčan Omar McLeod vyhrál závod na 110 metrů překážek, Svoboda vypadl v semifinále
Olympijské hry

Olympijské finále závodu na 110 metrů překážek vyhrál Jamajčan Omar McLeod před Orlandem Ortegou, jenž reprezentuje Španělsko.
Překážkář Svoboda bude po protestu v semifinále olympiády. Přitom už nevěřil

Česká výprava v Riu uspěla s protestem proti vyřazení Petra Svobody v rozběhu.
Udělat takových školáckých chyb, to je k smíchu, zlobil se na sebe diskvalifikovaný Svoboda

Překážkář Petr Svoboda se vlastními chybami připravil o olympijské semifinále. Ve svém rozběhu byl pro úmyslné shození překážek diskvalifikován.
Hejnová si na OH s přehledem pohlídala postup, překážkář Svoboda byl diskvalifikován

S vypuštěným závěrem si doběhla pro postup do olympijského semifinále překážkářka Zuzana Hejnová.
Kratochvílová věří v Riu oštěpařům. Špotáková má silnou vůli a Vadlejch životní formu

Někdejší česká běžkyně Jarmila Kratochvílová před začátkem olympijských atletických soutěží věří především českým oštěpařům.
Překážkář Svoboda vyrovnal nejlepší český čas sezony
Ostatní sporty

Momentálně nejlepší český překážkář Petr Svoboda zopakoval na mítinku v Novém Městě nad Metují svůj nejlepší čas sezony.
Překážkář Svoboda nebude kvůli tříslu startovat na mistrovství Evropy
Atletika

Český překážkář Petr Svoboda se nezúčastní nadcházejícího mistrovství Evropy v atletice kvůli zranění třísel.
Svoboda daroval nadaci Jakuba Voráčka zlato z Nagana
Hokej

Sám útočník Philadelphie nadaci, která podporuje pacienty s diagnózou roztroušené sklerózy, přispěl 56 tisíci dolarů.
Mistryně světa v tyči Silvaová potvrdila start na Zlaté tretře

Pořadatelé potvrdili také start českého překážkáře Petra Svobody. Zlatá tretra má už patnáct dnů předem vyprodáno všech 15 tisíc míst.
Překážkář Svoboda ukončil kvůli zranění halovou sezonu

Překážkář Petr Svoboda ukončil halovou sezonu, aniž v ní závodil. Důvodem je svalové zranění, které mu nedovolí běhat naplno.