Peruánský fotbal a reprezentace

Argentinec Martínez dal Mexiku hattrick za 22 minut, neporazitelnost Brazílie končí
Fotbal

Útočník Interu Milán Lautaro Martínez nastřílel v úterý během 22 minut hattrick Mexiku a přispěl v přípravném utkání k výhře fotbalistů Argentiny 4:0.
Peruánci nedali kůži zadarmo, ale Copu vyhrála navzdory červené kartě Brazílie
Fotbal

Brazilci porazili ve finále domácího šampionátu Copa América 3:1 Peru, přestože od 70. minuty hráli bez vyloučeného Gabriela Jesuse.
Chilané nejsou Panenka, obhájci končí. O titul si s Brazílií zahraje ve finále Peru
Fotbal

Peruánci budou proti domácímu celku usilovat o první triumf na turnaji od roku 1975.
Peru senzačně prošlo do semifinále. Videorozhodčí neuznal Uruguayi tři góly
Fotbal

Fotbalisté Peru doplnili semifinálovou čtveřici Copy América.
Vítězný kruh se uzavírá, napsal Alves. Brazilský kapitán už nebude hrát za PSG
Zahraniční ligy

Šestatřicetiletý obránce Danis Alves oznámil svůj konec v Paris St. Germain na instagramu. Své další plány neprozradil.
FIFA odebrala Peru pořadatelství MS fotbalistů do 17 let
MS ve fotbale

Šampionát měla jihoamerická země hostit od 5. do 27. října, FIFA nyní bude hledat náhradníka. Peruánci nesplnili v mnoha ohledech vysoké nároky.
Dánsko díky bezbrankové remíze s Francií postoupilo do osmifinále MS, Austrálie končí

Dánům k postupu pomohla peruánská reprezentace, která porazila Austrálii 2:0. Z prvního místa jde ze skupiny C dál i Francie.
Francie přetlačila Peru 1:0 a postupuje ze skupiny, rozhodl gól Mbappého

Jedinou branku zápasu vstřelil ve 34. minutě Kylian Mbappé. Francie díky vítězství 1:0 nad Peru postupuje do play off. Naopak Jihoameričané končí.
Senzace, která zachvěla planetou. Slavící fanoušci během fotbalového MS vyvolali zemětřesení

Fanoušci Peru a Mexika při svých zápasech fandili tak silně, že rozkývali i ručičky seismografů.
Francie vydřela výhru nad Austrálií i díky videu, Peru zahodilo šance i penaltu

Fotbalisté Francie zvítězili ve svém úvodním utkání na mistrovství světa nad Austrálií 2:1. V druhém utkání skupiny C podlehlo peru Dánsku 0:1.