Výše přestupní částky nebyla zveřejněna, ale katalánskému celku by se mělo vrátit 40 milionů eur
Další senzace se nekoná, Brazílie a Švýcaři jsou v osmifinále
MS ve fotbale

Kanárky čeká v osmifinále Mexiko, Švýcarsko narazí na Švédy.
Barcelona rozstřílela La Coruňu a vede ligu o šest bodů. Messi neproměnil penaltu

Barcelona rozstřílela La Coruňu 4:0 navzdory neproměněné penaltě Lionela Messiho. Dvěma brankami se blýskli Luis Suárez a Paulinho.
Barcelona v poklidu porazila Leganés, derby mezi Realem a Atléticem gól nenabídlo

Fotbalisté Barcelony zvítězili na hřišti Leganés 3:0 a v lize zapsali už čtvrtou výhru v řadě. Madridské derby přineslo bezbrankovou remízu.
Barcelona ve druhé půli otočila utkání na hřišti Getafe, ale přišla o zraněného Dembélého

Fotbalisté Barcelony zvládli utkání na hřišti Getafe a zásluhou Paulinhovy branky zvítězili 2:1. Zranila se však posila Ousmane Dembélé.
Barcelona získala z čínské ligy brazilského záložníka Paulinha
Fotbal

Barcelona získala záložníka Paulinha. Do čínského celku Kuang-čou Evergrande za něj vedení klubu pošle 40 milionů eur (asi 1,04 miliardy korun).
Přestupní rekord zimy. Martínez se stěhuje za Scolarim do Číny
Fotbal

Kolumbijský fotbalista Jackson Martínez přestoupil z Atlética Madrid do čínského Kuang-čou Evergrade za 31,5 milionů liber.
City rozdrtilo v derby United, ligu vede Arsenal a Tottenham
Fotbal

Fotbalisté Manchesteru City rozstříleli v městském derby obhájce titulu United 4:1 a utkání s hlavním rivalem vyhráli podruhé v řadě.
Brazilská hvězda Paulinho je novou posilou Tottenhamu
Fotbal

Londýnský celek získal čtyřiadvacetiletého hráče z Corinthians, podle médií za něj zaplatí 20 milionů eur.
Brazílie je ve finále! Rozhodla až gólem v 86. minutě
Fotbal

Fotbalisté Brazílie postoupili na Konfederačním poháru do finále, když gólem v 86. minutě porazili Uruguay 2:1.