Nevzdali se a perou se s osudem. To jsou největší hvězdy českého handicapovaného sportu

Lyžařka Tereza Kmochová a sportovní střelec Marek Bartošek nechyběli na vyhlášení tuzemského nejlepšího handicapovaného sportovce za loňský rok.
Cenu pro vítěze ankety v úterý v Praze převzal Arnošt Petráček,...
... paralympijský vítěz z Ria de Janeiro.
Na pomyslných stupních vítězů jej doplnili druhý lukostřelec David Drahonínský...
... a třetí plavkyně Běla Třebínová.
Foto: Zlata Vostrá
Sport Zlata Vostrá, Sport
21. 2. 2017 20:03
Prohlédněte si fotografie z tiskové konference k vyhlášení nejlepšího handicapovaného sportovce České republiky za rok 2016.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 37 minutami

Bývalý prezident Václav Klaus zůstává ve střešovické nemocnici

Bývalý prezident Václav Klaus zůstává v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. ČTK to v neděli řekl Petr Macinka z Institutu Václava Klause. Exprezident podle něj pokračuje v léčbě na urologické klinice. Klaus se do nemocnice vrátil ve čtvrtek na doléčení předchozích potíží, Macinka ve čtvrtek jeho setrvání v péči lékařů odhadl na několik dnů.

Klaus o předminulém víkendu podle deníku Právo strávil v nemocnici dvě noci. V úterý 14. září se ale do nemocnice vrátil, propuštěn z ní byl v pátek 17. září. Při odjezdu řekl novinářům, že měl velmi vysoký tlak a také žaludeční komplikace. Ze začátku se kvůli problémům s tlakem necítil dobře, později si volný čas krátil čtením časopisů. Lékaři mu předepsali léky, některé měl už podle svých slov předtím. V neděli pak do nemocnice přijel na kontrolu.

Do ÚVN byl znovu převezen ve čtvrtek. "Problém je ještě třeba doléčit. Je to nepříjemné, ale snad ne na dlouho," řekl Macinka ve čtvrtek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy