Sexy Samková, pátrání Koukalové. Podívejte se, čím se baví reprezentantky před sezonou

Eva Samková se jako většina ostatních českých reprezentantek připravuje na sněhu na blížící se olympijskou sezonu.
"Na horách je blaze!" vzkazuje Samková na svých sociálních sítích.
Sjezdařka Klára Křížová se připravuje na sezonu ve švýcarském Saas Fee. "Ranní ptáče," připsala vedle této fotky na Instagram.
A takový výhled má Křížová z pokoje. Dole babí léto, nahoře zima. "Tak co jiného (než kafe)?" napsala na Instagram.
Běloskvoucí svahy si užívá také nedoslýchavá sjezdařka Tereza Kmochová, která závodí s handicapovanými i zdravými. "Ten úsměv na mé tváři prozrazuje všechno, napsala Kmochová.
Foto: Eva Samková via Facebook
Sport Sport
Aktualizováno 15. 10. 2017 15:08
Podívejte se ve fotogalerii poskládané ze snímků na sociálních sítích, co nyní dělají české reprezentantky na prahu olympijské sezony.
 

Právě se děje

před 53 minutami

Vojáci vyslaní do Washingtonu kvůli nepokojům se stáhnou

Americký ministr obrany Mark Esper nařídil stažení vojáků vyslaných do oblasti hlavního města Spojených států kvůli nepokojům. S odvoláním na své zdroje o tom informovala agentura Reuters. Odchod vojska, které do regionu nenáleží posádkou, žádala washingtonská starostka Muriel Bowserová.

Kvůli vyhrocené situaci byli do Washingtonu vysláni vojáci a také gardisté z jiných amerických států, ačkoli hlavní město USA stejně jako všechny americké státy má vlastní národní gardu. "Chceme, aby vojsko a vojáci z jiných států opustili Washington," řekla ve čtvrtek Bowserová.

Pentagon původně vyslal do Washingtonu jako zálohu pro případ nepokojů asi 1600 vojáků, do ulic ale nasazeni nebyli. Část vojáků již oblast opustila a ti zbývající, kterých je asi 900, odejdou nyní. Podle Reuters podepsal Esper rozkaz, aby se vojáci vrátili na domovské základny Fort Bragg v Severní Karolíně a Fort Drum ve státě New York.

Zdroj: ČTK
Další zprávy