Video: Krasobruslař Pljuščenko zase válí se Sex Bomb. Tentokrát však vládne ledu čtyřletý Alexandr

ČTK Sport ČTK, Sport
2. 10. 2017 15:05
Geny se nezapřou. Čtyřletý krasobruslař Alexandr Pljuščenko vládne ledu na melodii písně Sex Bomb, s níž měl úspěchy jeho slavný otec Jevgenij.
Jevgenij Pljuščenko se synem Alexandrem
Jevgenij Pljuščenko se synem Alexandrem | Foto: Instagram

Moskva - Ten samý účes, ty samé pohyby, stejná píseň, stejné příjmení. Na ledě prostě zase řádí krasobruslař Pljuščenko. Tentokrát však nejde o slavného Jevgenije, ale o jeho čtyřletého syna Alexandra.

Молодец,Саня!Первый контрольный прокат -чисто!Здорово откатался!Папу не подвел! 💪🏻

Příspěvek sdílený Евгений Плющенко (@plushenkoofficial),

Malý Saša si pro své vystoupení vybral píseň Sex Bomb, kterou zpívá Tom Jones. Na doprovod stejného songu předváděl v tělovém kostýmu se svaly své nejslavnější exhibiční číslo i jeho otec.

Podívejte se, jak na Sex Bomb bruslil Jevgenij Pljuščenko | Video: Youtube

Alexandr ukázal své nadání při vystoupení akademie, kterou vede jeho táta. Otce skutečně nezapřel, měl stejný účes s delšími vlasy a ofinou, který dvojnásobného olympijského vítěze a trojnásobného mistra světa proslavil v začátcích kariéry. Bývalý slavný krasobruslař jízdu svého syna sledoval zpoza mantinelu, pak ho odměnil pusou a vzal ho na klín.

Syna Alexandra má Pljuščenko s Janou Rudkovskou, s níž se oženil v roce 2009.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Mezi prioritami evropského předsednictví vidí Bek kyberbezpečnost, odlesňování a svobodu médií

Mezi tématy českého předsednictví v Radě EU by se podle ministra pro evropské záležitosti Mikuláše Beka (STAN) měla objevit kyberbezpečnost či odlesňování spojené s ukládáním oxidu uhličitého. Bek v pořadu České televize Otázky Václava Moravce uvedl, že Česko by mělo během předsednictví, které zemi čeká v druhé polovině roku, mít jako prioritu i téma svobody a odpovědnosti médií.

"To neznamená, že bychom měli kázat polským kolegům," odpověděl na dotaz, zda by diskuse o svobodě médií nenarušila dialog mezi zeměmi visegrádské čtyřky, tedy Českem, Slovenskem, Polskem a Maďarskem.

Už dříve Bek uvedl, že vláda hodlá v roce českého předsednictví Evropské unie více než dosud budovat vztahy se zeměmi mimo Visegrádskou skupinu, na niž se orientoval předchozí kabinet. Na prvním jednání v sídle Evropské komise debatoval počátkem ledna mimo jiné o přípravách předsednictví. Mezi nové české partnery by podle Beka měla patřit například Francie, která EU vede v současnosti. Česko podle ministra musí být také připraveno sehrát roli prostředníka ve sporu o vládu práva, který vedou unijní instituce s Polskem a Maďarskem, přičemž by nemělo slevit ze zásadních principů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy