Ledecká upřednostnila lyže. Paralelní slalom vyhrála v 45 letech Rieglerová

ČTK ČTK
8. 1. 2019 20:28
Rakouská snowboardistka Claudia Rieglerová vyhrála paralelní slalom Světového poháru v Bad Gasteinu a ve 45 letech se stala nejstarší vítězkou v seriálu v historii. Při neúčasti Ester Ledecké, která dala přednost lyžařskému tréninku, byla Rieglerová nejrychlejší už v kvalifikaci a bez zaváhání zvládla i všechna vyřazovací kola.
Claudia Rieglerová
Claudia Rieglerová | Foto: ČTK

Při svém 331. individuální startu ve Světovém poháru vybojovala Rieglerová šesté vítězství. Mistryně světa v paralelním obřím slalomu z roku 2015 ve finále porazila Polku Aleksandru Krolovou a na domácím svahu v Bad Gasteinu slavila premiérový v triumf.

 

Právě se děje

před 34 minutami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy