Nejen Ledecká. Se svazem se kvůli smlouvě hádali i Neumannová či Koudelka

Sport ČTK Sport, ČTK
4. 9. 2018 11:01
Podívejte se v přehledné grafice na největší spory, které měli čeští reprezentanti se Svazem lyžařů České republiky.
Kateřina Neumannová
Kateřina Neumannová | Foto: Milan Kammermayer

Kateřina Neumannová (2004)

Kauza Kateřiny Neumannové - Spor ohledně podpisu reprezentačních smluv vyvstal s příchodem nového vedení svazu v červnu 2004, kdy se některým elitním lyžařům nezdálo upravené znění smluv.

Hlavním bodem sporu bylo rozdělení reklamních ploch na kombinézách, čepicích či na lyžích závodníků. Nejdéle se vlekl spor s běžkyní Kateřinou Neumannovou, která smlouvu podepsala až po půlročním vyjednávání.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Válečný veterán a poslední žijící český pilot RAF Emil Boček leží v brněnské fakultní nemocnici

Válečný veterán a poslední žijící český stíhací pilot RAF Emil Boček je ve Fakultní nemocnici Brno-Bohunice na interní kardiologické klinice. Šestadevadesátiletý Boček má 28. října dostat od prezidenta Miloše Zemana Řád Bílého lva nejvyšší třídy. Emil Boček sloužil ve Velké Británii u československé 310. stíhací perutě. Na kontě má 26 operačních letů. Řád Bílého lva třetí třídy mu propůjčil už bývalý prezident Václav Klaus v roce 2010, a to za mimořádné zásluhy o obranu a bezpečnost státu a vynikající bojovou činnost. Letos v květnu Bočka prezident povýšil do nejvyšší armádní hodnosti. Generálské hodnosti mu udělil už v letech 2014 a 2017.

Zdroj: ČTK
Další zprávy